Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok olyan hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok olyan hetero srác/férfi van aki dugna passzív meleg srácot? 21/F

Figyelt kérdés
Több olyan sráccal találkoztam aki saját bevallása szerint hetero, de szívesen szopat meleg srácot és meg is dugja. Nos nem kertelek, volt pár ilyennel dolgom. Meg is lepődtem rendesen, hogy full heteronak tartják magukat, de végül is mind 1, ha kielégíthetem őket. :P

2015. márc. 29. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az már nem heteró
2015. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
engem is kicsim :*
2015. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
én is heterónak tartom magam, de ha gondolod beszélgethetünk :D mert izgat az ilyesmi 22/F
2015. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bátran írjatok. :)
2015. márc. 29. 15:14
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Én fordítva vagyok így. Heteronak gondolom magam, de egyszer kipróbálnám a passzív meleg szerepét.
2015. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én heterónak tartom magam, de néha gondoltam már ilyesmire. Azonban amint elélveztem gáznak tartottam. Azonban egyszer kipróbálnám, ha tudnám nem derül ki. A legjobb lenne egy heteróval, aki meg passzív lenne. Alapvetően azt hallottam, hogy a melegek tudnak mélytorkozni és a keményebb dugást is bírják. Ez a kettő amiért kipróbálnám. Amúgy nem érdekel. Gondoltam h fizetős csajjal kipróbálom, de fizetni nem akarok ilyenért.
2015. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Aki a saját nemével már csak fantáziál is, az már minimum biszexuális. Lehet ezt letagadni, meg áltatni magatokat, hogy heterok vagytok, de nem vagytok azok. Csak a primitív többségi társadalom miatt nem fogjátok elfogadni magatokat.
2015. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Heteroszexuális srácok, megmutassam a csúnyámat? 23/f
2015. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jah. van -
2015. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én meleg vagyok és voltam "hetero" pasival. aki állítása szerint csak kíváncsi volt.

Látszott rajta, hogy nagyon élvezte, de a legjobb az egészben, hogy mások előtt meg szidja a melegeket. Dzóval benne biztos hogy benne volta hajlam. aki ilyet bevállalna, ja itt az egyik srác, hogy a passzív szerep érdekli, az már nem hetero.

2015. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!