Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok olyan hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok olyan hetero srác/férfi van aki dugna passzív meleg srácot? 21/F

Figyelt kérdés
Több olyan sráccal találkoztam aki saját bevallása szerint hetero, de szívesen szopat meleg srácot és meg is dugja. Nos nem kertelek, volt pár ilyennel dolgom. Meg is lepődtem rendesen, hogy full heteronak tartják magukat, de végül is mind 1, ha kielégíthetem őket. :P

2015. márc. 29. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hol a fenébe találkoztok hetero de szivesen szopató sracokkal? O.o mondjátok már el nekem is hogy hol? Xd 20/f
2015. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is hetero vagyok de dugtam már pasit és szoptam is és már engem is dugtak és mélytorkozás szopattak nem egyszer 20/F
2015. dec. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem. Azért vagyok hetero, mert a sajàt nemem a legkevésbé sem izgat!
2016. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hetero pasi sosem qrna seggbe egy másik faszit.
2019. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem, olyan hetero nincs!
2019. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!