Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar, ha 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutforce kérdése:

Lányok titeket zavar, ha 23 éves még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,az élet úgy hozta,hogy a lécemet még nem tudtam bevetésre használni titeket ez mennyire zavarna.

Bunkó válaszolók kíméljenek,lehetőleg csak lányok.



2015. jún. 14. 18:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Azt hiszed egy nő azt szeretné hallani h a fél várost megdugta"


Igen, mert meggyőződésetek, higy majd ti fogjátok megváltoztatni. Aztán persze általában sírás lesz a vége.

2015. jún. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Amelyik nő azt hiszi h egy ilyen férfit meg tud változtatni annak annyi esze sincs mint egy csirkének.. az ilyen férfiak nem változnak meg. Inkább legyen szűz és tudjam azt h csak velem volt eddig, mint h azt h 10-1 partnere volt. De ez a saját véleményem...
2015. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Imádom a kulcsszavaidat, kedves kérdező... :D
2015. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"A lányokat nevezzük szűznek, a fiúkat leginkább tapasztalatlannak nevezzük, ha még nem volt szexuális kapcsolata.

Nem értem, miért kell a szüzesség kifejezéssel a nőiesség irányába eltolni a férfiak tulajdonságát. Lehet, hogy csak nekem furcsa, mert hirtelen olyan sok lett a homoszexuális a világon. Lassan már a férfiaknak is lesz havi ciklusuk és szülni fognak.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad."


Természetesen ez a válasz a homoszexuálisoknak haszontalan, de ez az oldal kivételesen a heteroszexuálisoknak készült.

Elő kell venni a magyar értelmezőszótárt, vagy illene elolvasni Gárdonyi Géza Egri Csillagok c. könyvét.

(A török szultánnak vitt szüzek nem férfiak voltak.)

Persze, a mai GENDER elmélet felülírja az épeszű nyelvhasználatot. Lehet újra nullára pontozni gyerekek!

2015. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!