Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar, ha 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutforce kérdése:

Lányok titeket zavar, ha 23 éves még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,az élet úgy hozta,hogy a lécemet még nem tudtam bevetésre használni titeket ez mennyire zavarna.

Bunkó válaszolók kíméljenek,lehetőleg csak lányok.



2015. jún. 14. 18:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
:D Elég érdekes gondolkozású nőkkel volt már dolgod...
2015. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Minden nő ilyen érdekes gondolkodású, csak nem tűnik fel nektek :)
2015. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Akkor én még érdekesebb gondolkozású vagyok mert nő létemre nem így gondolom :D
2015. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%
Én most töltöttem be a 22-őt. Szintén "szűz" vagyok. Eddig nem próbálkoztam senkinél ezért alakult ez így. A baráti körömben nincsenek nagyon nőneműek, aki meg van az foglalt, valamint nem vagyok az a minden héten kijárós fajta. Ettől függetlenül a haverokkal eljárok erre-arra (Ami nem a kocsmázást takarja. Vagy csak nagyon ritkán.). Nem mondanám az életemet se unalmasnak se loosernak. Így alakult. Most dumálgatok egy lánnyal, aki szerint így még értékesebb vagyok számára és jobban meg is tud bennem bízni. Mellesleg nem akarta elhinni, hogy még szűz vagyok mikor találkoztunk. Szerinte sok nőt megkaphattam volna már régebben is. Hozzátenném, h engem ezek a részeg csajt szedjünk fel és dugjuk meg nem vonz. Szerintem inkább maradj szűz és ezáltal maradjon meg a tartásod, mint h vmi kiszolgáltatott helyzetben lévő számodra nem esetleg nem is bejövős nőcskét megfarkalj, csak azért, h elmondhasd, h te már nem vagy szűz. Szinte semmit nem változtatna a helyzeteden. Az önbecsüléseden sem.
2015. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, jobb ha tudod, hogy az említett lánynál már barátzónában vagy.
2015. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem hinném :D Akkor nem küldené magáról meztelen fotókat és nem tervezné a közös dolgokat :D Eddig miattam nem találkoztunk mert most lesz a szakdolgozatvédésem és az államvizsgám :D (tanulok)
2015. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ha nem gond én nem vagyok lány, de elmondom a véleményem... én 21 leszek augusztusban és még én is szűz vagyok. Lett volna lehetőségem elveszíteni, de nekem az nem lett volna az igazi...

Voltak akik megkérdezték, de én nem szégyenlem bevallani, hogy még szűz vagyok... Sokan azt mondják, hogy jobb lenne túltennem magam ezen, de kérdezem én minek?


Engem konkrétan nem érdekel az, hogy kinek mi erről a véleménye... ha valaki szeretni fog engem, akkor biztos nem azért, hogy már nem vagyok szűz, szóval ennyi... :)

2015. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
nem zavar, hiszen semmi közünk egymáshoz.
2015. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

A lányokat nevezzük szűznek, a fiúkat leginkább tapasztalatlannak nevezzük, ha még nem volt szexuális kapcsolata.

Nem értem, miért kell a szüzesség kifejezéssel a nőiesség irányába eltolni a férfiak tulajdonságát. Lehet, hogy csak nekem furcsa, mert hirtelen olyan sok lett a homoszexuális a világon. Lassan már a férfiaknak is lesz havi ciklusuk és szülni fognak.

2015. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
8.-al senki se vitázzon!GoT rajongó!!!
2015. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!