Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar, ha 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutforce kérdése:

Lányok titeket zavar, ha 23 éves még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,az élet úgy hozta,hogy a lécemet még nem tudtam bevetésre használni titeket ez mennyire zavarna.

Bunkó válaszolók kíméljenek,lehetőleg csak lányok.



2015. jún. 14. 18:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20-as hát most jót nevettem :DD de igaz! :)
2015. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
rossz ember már nem lehetsz,főleg ezzel a névvel,így már az érdekeink és közösek :D
2015. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
köszönöm :D ebből arra következtetek h te is az vagy :) viszont ez az eszmecsere nem igazán illik a kérdéshez :P
2015. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
A GoT felülbírálja ezt a kérdést!
2015. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
:D
2015. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,hogy szűz vagy még kukimukis.
2015. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt, még izgatna picit a dolog, hogy én avathatom be. Egyszer ha úgy adódna kipróbálnám, milyen egy szűz fiúval. :)
2015. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A férfiak magukból indulnak ki, meg a tizenéves lánykákból :D

Egy normális nőt nem zavar, hogy szűz vagy, hidd el. :)

2015. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

az egyik kommentelő az írta hogy akkor a fiuk nem szüzek hanem csak tapasztalatlanok,nekem mind1 hogy szűz vagy tapasztalatlan egy a lényeg még nem voltam soha életemben senkivel én sem szégyellem és nem is zavar.Most ha isten is úgy akarja akkor megismerkedtem társkeresőn egy nagyon kedves és aranyos lánnyal aki nagyon megértő velem szembe és remélem ő lesz az első és egyben utolsó lány is akivel megoszthatom az érzéseimet.


Hozzáteszem,hogy az egyik kommentelő írta hogy mért lehetek még szűz,elnézést de nem fogok képet közölni magamról,de meg nem mondaná rólam senki,hogy még szűz vagyok..


Nem tudom,hogy belém lett kódolva ez a tapasztalatlanság,de én inkább az a lassú víz partot mos típus vagyok aki beéri az egy igazival


Mondom adja isten...


Sok kedves hozzászólás volt,kicsit furcsáltam is.

2015. jún. 14. 22:57
 30/34 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, de nem megyek a Dunának. Ha majd találok egy olyan lányt, akivel érdemes és szeretjük egymást, akkor nem lesz gond. :)
2015. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!