Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl magas vagyok, ez kizáró ok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas vagyok, ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
194cm / F
2015. jún. 14. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
180cm 45bicepsz vállalkozo 32éves jelen:))) jelentkezni privátban:) ezt nem nézem.
2015. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kinek, miért? Bírom a magas pasikat, de ez nálam nem oszt, nem szoroz semmit. 170 cm vagyok, barátom 187 cm és jó ez így. Igaz, ennél nagyobb magasság már lehet gondokat okozna, de nekünk pl. nincs semmi probléma a szexben ez miatt. Ha pedig csókolózunk, pont nem érdekel, hogy ki hajol le/ki pipiskedik. (Jó, nyilvánvaló, hogy melyiket ki szokta, de na. :D)
2015. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen, ez kizáró ok.
2015. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!