Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolózás közben muszáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben muszáj levenni a szemüveget?

Figyelt kérdés

Még soha nem csókolóztam, és pár oldalon olvastam, hogy vagy leveszed, vagy nekiütközik a fiú. Hát, egyrészt már kellemetlenül érzem magam nélküle (mínuszos vagyok), mert olyan furcsának tűnök a magam szemszögéből is, bár tervezem, hogy majd csináltatok lézeres szemműtétet. A másik, hogy akkor ez azt jelenti, spontán csókok nem is lehetnek majd, mert nekem állandóan le kell vennem a bagolylesőm? ._. És szex közben? Abszolút katasztrófa, mert nem látnék valami jól... és a bénázás királynője vagyok így is, legalább ott ne szúrnék el semmit. Szóval tényleg muszáj?:c

16/l



2015. jún. 14. 11:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ütközős problémám még nem volt,pedig sok szemcsis barátnőm vol(csak szemcsis volt,és van is)a szembekötésről pedig annyit,hogy amikor ott vagy akkor hamar megváltozhat a véleményed,(tapasztalatból tudom) éd nem csak szemkötősdikor.


Vissza téfve a szemcsihez amikor eljön az jdeje ezzel fogsz utojàra foglalkozni.

2015. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!