Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolózás közben muszáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben muszáj levenni a szemüveget?

Figyelt kérdés

Még soha nem csókolóztam, és pár oldalon olvastam, hogy vagy leveszed, vagy nekiütközik a fiú. Hát, egyrészt már kellemetlenül érzem magam nélküle (mínuszos vagyok), mert olyan furcsának tűnök a magam szemszögéből is, bár tervezem, hogy majd csináltatok lézeres szemműtétet. A másik, hogy akkor ez azt jelenti, spontán csókok nem is lehetnek majd, mert nekem állandóan le kell vennem a bagolylesőm? ._. És szex közben? Abszolút katasztrófa, mert nem látnék valami jól... és a bénázás királynője vagyok így is, legalább ott ne szúrnék el semmit. Szóval tényleg muszáj?:c

16/l



2015. jún. 14. 11:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez is fontos, hogy csak olyat szabad, ami mindkét félnek tetszik.

Szóval veled (ha csak ne sikerülne megfűzni téged a párodnak) nem lehetne így. Na mindegy, maradjunk a nem túl távoli jövőben.Én a helyedben a csókolózási technika hiányán aggódnék jobban. Sokat mondjuk az se változtat, az is gyakorlat kérdése. Amúgy én ismerem az animék nagy részét. És attól, hogy ott is láttál ilyet, még nem biztos hogy az jó-e vagy sem.De ez már más téma.

2015. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11: Fogalmam sincs, hogy kell csókolózni; leírások alapján ezt a helyzet hozza magával, és nem hiszem, hogy mindenki csókkirályként született volna.

Amúgy nem, nem engedném a barátomnak, hogy kikötözzön, lekösse a szemem vagy bármi mást használjon. Ez nem én vagyok, ahogy én sem venném rá esetlegesen olyanra, amit ő nem szeretne.

2015. jún. 14. 12:00
 13/21 anonim ***** válasza:

Én sosem vettem le csókolózás közben és nem volt semmi gond, szexnél le szoktam, pedig mínuszos az enyém is, de nem érzetem tőle magam sutának úgymond, sőt inkább zavart, ha fenn maradt. A szem bekötéssel sincs gondom, bár idősebb vagyok és tudom nem csak az miatt lehet, de majd rájössz idővel, persze, ha szeretnéd. Szexben azt vallom, minden megengedett, ami mindkét fél számára jó és élvezetes. Ezt meg majd kitapasztalod úgy is.

Csak ne görcsölj rá semmire és ne agyald túl, ha eljön az első csók, add át magad az érzésnek, sokkal jobb lesz.

37N

2015. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani(nem mint ha az eddigiek kötekedő szándékkal lettek volna...) de honnan tudod mi esik jól, ha még semmit se csináltál párban?

Oké, hogy ha magadnak csinálod, akkor megvan az, hogy abban mit szeretsz. Mondjuk azért ott is lehet hogy egy másik személy, aki már több nővel is volt, tudna meglepetést okozni.

Kajához hasonlítva a legjobb. Mondhatom hogy az édes-savanyút szeretem, de a barna rizst nem. Mert mindkettőből ettem már.

2015. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14: Tény, hogy nem tudom, de elég elképzelnem, és bizony nem vonzó.
2015. jún. 14. 12:16
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is szemüveges vagyok, barátomat sosem zavarta, de ha például az ágyban bújunk ölelkezünk, akkor le szoktam venni mert zavar. Én is mínuszos vagyok, szarul látok szemüveg nélkül, de általában csók közben és összebújás közben is csukva van a szemem :D

Ne parázz ilyeneken, élvezd a dolgokat, eszedbe sem fog jutni hogy hoppá, le kéne venni a szemüveget. Ha úgy érzed, lekapod magadról, ha nem, nem :) Nem fogtok összeütközni :)

2015. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

13: Egyetértek. Ha mindkettőnknek jó, az a lényeg. :)

16: köszi! azért jó látni, hogy nem kötelező lekapni :D

2015. jún. 14. 12:17
 18/21 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben... semmi gond.

A párom is szemüveges volt, és általában nem ütköztünk össze. Nem kell levenni.

Viszont, ha leültünk, vagy lefeküdtünk, és úgy csókolóztunk: akkor levettük előtte.

2015. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az en parom kulon kerte hogy vegyek szemuveget es ugy csokolozzunk mert neki tetszik.Szerintem nemkell emiatt izgulj ;)
2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik szemem -7-es a másik -6-os, szóval én is pontosan tudom milyen ha nem látsz nélküle. Eddig összvissz háromszor csókolóztam, kétszer vízszintes helyzetben, egyszer egy buliban. Egyszer sem zavart, mintha nem is lett volna. (Jó az egyik alkalommal levettem, de sötét volt és amúgy sem láttam semmit. Akkor sem a csók miatt vettem le hanem, mert kényelmetlen, minthogy a melltartót is leveszed, mikor alszol.)

Amúgy én is tartottam a dologtól, de tényleg nem kell, egyáltalán nem zavaró tényező. Bár azt nem tudom, mi van ha a srácnak is van.O.o

16/L

2015. jún. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!