Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet lenne a búcsúszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a búcsúszex?

Figyelt kérdés

a szüleimmel Angliába költözünk, és számomra evidens volt, hogy szakítanom kell a pasimmal. nem azért, mert hűtlen típusok vagyunk, hanem mert nem akarom egy távkapcsolatba belerángatni, hisz úgyis az lesz, hogy öthavonta egyszer, ha hazajövünk, az meg mire elég? és neki nincs pénze sokszor kijönni hozzám. már tálaltam neki a sztorit (három nap múlva indulnánk), és persze borzasztóan nehéz volt, sírtam, mint egy kisgyerek otthon, de tudom, hogy így a legjobb Neki. viszont miután tisztáztuk, megcsókolt és azt mondta, csak még egy alkalmat szeretne. én is szeretném persze, de attól félek, akkor meg még jobban kikészülök... így is totál kivagyok. szerintetek?

18/l


2015. jún. 13. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen rossz lesz. Én mellette lennék
2015. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem..
2015. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy jó élmény után még nehezebb lesz elszakadni. Inkább ne. De ti tudjátok!
2015. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1: mármint mi mellett?
2015. jún. 13. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj bele.
2015. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a lehető legjobb alkalom, hogy míg távol vagy, irányítgasd egy kicsit. Adjatok egymásnak feladatokat, amik teljesítéséről valamilyen módon bizonyítékot kérsz. Kérdés, hogy mennyire jó a fantáziád :)


16/L

2015. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A búcsúszex mellett.
2015. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen búcsúszex. Ha nem lesz,akkor úgyis a legutolsó alkalomra gondolsz,ami ki tudja mikor volt.


Most így lehetne egy felejthetetlen élményed legalább!

2015. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd megírom, mi volt. Hátha kell tanács. :D
2015. jún. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!