Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom azt mondta kutyapózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta kutyapózban olyan, mintha szorítanák a péniszét és fájt neki. Miért?

Figyelt kérdés

Csak egy percre próbáltuk ki ezt a pózt, mert nem volt jó neki. Mitől lehet? Engem izgat ez a póz, és szeretném kipróbálni kicsit tovább.

21L



2015. jún. 12. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán mert puhapötsű?

Nekem egy szűk lánynál se volt ilyen gondom, sőt, teljes erőből is megszoríthatom, az se fáj. Pedig kezenként 50 kilót tudok össze szorítani. (mérlegen próbáltam ki ezt)

Szóval nem a te hibád.

2015. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Először is gratulálok hogy az aktus után egy perccel már itt is vagy. Gratula a barátodnak is!


Azért mert hátulról szűkebb. Mivel még fiatal és szűk vagy lehet hogy így már túl pici lesz a hely. Idősebb korodban jól fog jönni a blöki-póz!


Legközelebb síkosítóval próbáljátok.

2015. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

maga a hímvessző összeszorítható... a herék miatt nem szabad rugni a férfit pl.


Az én szerszámom már sokmindenen ment át, mégsem volt sosem fájdalmas... Ha valami hihetetlenül szorítja, vagy nyomja, az hihetetlenül felcsigáz.

2015. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Ba*meg. "percre" írtad, nem "perce". Ezt elb*sztam.
2015. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyet még nem hallottam hogy férfinak fáj a szex, de biztos van csak ritka betegség lehet
2015. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a pasid egy ufo...
2015. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!