Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Szex közben hogy jöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Szex közben hogy jöhet ez szóba? 19/F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most fogunk egymással először lefeküdni,de már régóta egyikünk sem szűz. Az lenne a kérdésem főleg tőletek lányok, mivel egy elég bevállalós csajról van szó előjáték közben orálnál,hogy kérdezzem meg hogy elmehetek-e a szájába ? Illetve ha úgy alakulna,hogy miután kinyaltam ő valahogy nem kezdi el akkor ezt is,hogy lehet szóba hozni ? Nem akarok meglepetést okozni az sem baj ha nem engedi,de szerintem ezt meg kéne beszélnünk előtte :)


Nem akarok bunkó lenni meg semmi,azért kérdezem,hogy ezt a kérdést,hogy lehet rendesen feltenni ?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat ! :)



2015. jún. 11. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
pl mond neki miután kinyaltad, hogy folytassuk 69 ben, azt meg hogy hova élvezel csak simán megkérdezed nem kell ezen ennyit parázni
2015. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Pl.: Szeretnéd a szádba?
2015. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy komoly kapcsolatban már jó előre érdemes megbeszélni, hogy mit várunk el a másiktól és viszont. Ellenkező esetben előfordulhat, hogy csak egy rosszul sikerült szerencsétlenkedés lesz a vége, amit később már nem is érdemes folytatni. A véletlenre bízni, hogy majd kialakul valahogy, szerintem elég rossz döntés és nagy esély lesz a csalódásra.

Az én életemben egy ilyen esemény nagyon komoly volt ahhoz, hogy érdemes legyen minden fontos részletét előre komolyan, és pontosan megtervezni, megbeszélni.

2015. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell minden mozzanatot pontosan tervezgetni. A fontosabb dolgokat szex előtt valamikor megkérdezed és akkor nem kell parázni. Ha szeretnéd,hogy orálozzon neked,akkor enyhén húzhatod magad felé a vállánál,vagy a fejét. csak annyira,hogy értse,mit szeretnél.
2015. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha normálisan megkérdezed közbe, h "elmehetnék e a szádba" mert nekem az ugy lenne a tökéletes,de ha nem, az se baj, igyis a legjobb nekem,és szerintem még mond el neki mellé, h mennyire szereted, szerintem van olyan lány, aki aztgondolná, h ki akarja használni a pasija, h mindent megtenne érte, mert szereti, vagy ilyesmi. :) de ahogy ezt a kérdést kiirtad, nekem azjón le, h szereted, és nemnakarod megbántani esetleg evvel a dologgal.:)

18L

2015. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha normálisan megkérdezed közbe, h "elmehetnék e a szádba" mert nekem az ugy lenne a tökéletes,de ha nem, az se baj, igyis a legjobb nekem,és szerintem még mond el neki mellé, h mennyire szereted, szerintem van olyan lány, aki aztgondolná, h ki akarja használni a pasija, h mindent megtenne érte, mert szereti, vagy ilyesmi. :) de ahogy ezt a kérdést kiirtad, nekem azjön le, h szereted, és nemnakarod megbántani esetleg evvel a dologgal.:)

18L

2015. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!