Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Zaklató?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zaklató?

Figyelt kérdés
Van köztetek akit zaklattak? Főleg internetes/telefonos esetekre vagyok kíváncsi. Privátban is beszélnék ilyen lányokkal. Csak érdekel és lehet megnyugvást is okoz számodra ha valakivel őszintén cseveghetsz erről.
2015. jún. 11. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az te is zaklat ni akarsz? :D
2015. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogy is! Csak tudni hogy más lányokban ez hogy alakult ki egy férfivel.
2015. jún. 11. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen.
2015. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha itt nem fejtitek ki bővebben akkor írjatok privátba!


köszi

2015. jún. 11. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Én morálisan elfogadhatatlannak tartom, hogy ilyen 'élményeket' akarsz feszegetni. Ahogy manapság a legtöbb lányt a barátnőmet igen is próbálták zaklatni sokféle módon, csak én is megvédem meg őt sem kell félteni. Telefonos hívogatások éjszaka, ismeretlenek nyomulása az utcán, facebookos szexuális kínálatok, munkaajánlatok külföldi szexmunkákra (nagyon csinos de tisztességes lányról van szó!!), kocsmai nyomulások, idősebb személyek párok ajánlatai 3 as szexre.. és még sorolhatnám. Ezeket nagyon negatívan éli meg, és rengeteg lelki problémát okoz neki!! Szóval légyszíves ha értelmes ember vagy akkor ezt a témát hanyagold és ne szakítsd fel kiszolgáltatott csajok sebeit.


Ui: Ha a számodra fontos személyt zaklatnák bizonyára Te is máshogy állnál a témához. 25/f

2015. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném még lezbikus lányok ajánlataival is.. csinos nő létére lassan már arra törekszik, hogy minél észrevehetetlenebb legyen de nem igazán sikerül.. már sokszor sminknélkül direkt előnytelenebb ruhába járkál meg ilyenek. Amúgy hót ziher, hogy nem mesélnénk el neked.. így is elég szar ez neki. Na csá
2015. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!