Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha ki van rakva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ki van rakva mindenetek és én megnézem, akkor pofátlan disznó vagyok és nem szabadna megnéznem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg azert rakjak ki mindenuket. Persze ha mar olyan kenyelmetlenul bamulod az nem jo.

De egy no mindig orul ha ra pillant a ferfi szem :) 23N

2015. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

annyit rakok ki, ami még nem zavar, ha megnézitek. Egyébként amikor észre veszem, hogy valaki és a pasi is rámnéz és elmosolyodik, akkor az még aranyos is :)


De van amikor tényleg zavaróan bámulnak...

2015. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szóval azt mondod, hogy megnézel egy rövidnadrágos, trikós, tróger lányt is, mert kinn van a mellkasa(nem melle, az nincsen kinn) és térdtől lefelé a lába? azért csak nem. :D szóval nézegesd tovább az olyan picshákat, akik engedik neked.
2015. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kipakolom akkor nyugodtan megnézheted, hiszen nektek tettem ki.
2015. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!