Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek gáz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz a fiúkon a tanga papucs nyáron?

Figyelt kérdés
A szandált olyan gagyinak érzem, vettem egy vékony vászon cipőt, de ebben is melege van a lábamnak és sok embertől hallottam, hogy csak a bunkók/parasztok járnak olyan papucsban szerintük, de a lábamnak viszont jól esne :D

2015. jún. 11. 08:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha a stílusodhoz illik,akkor nem fog hülyén kinézni. Egészségesebb is,mint ha megfőne a lábad 40°-ban.
2015. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
zoknival vedd fel, úgy az igazi :)
2015. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
még ha olyan hülye lennék is rá kéne döbbennem, hogy nem működik a dolog mert nem tudnám beletolni a lábam :D
2015. jún. 11. 08:45
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy nem,a kínaiak is megoldották ;)
2015. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a tangapapucsot férfin, de tökéletesen megértem, ha ilyen melegben azt veszik fel.


Csak ne legyél búzis xD

2015. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, egy csomó pasi hordja

és ez izmos vádlis srácon jól is áll :bb

2015. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a tangapapucsot, se magamon se másokon, de nem gáz szerintem. mindenki hordja azt, amit szeret, és ami kényelmes :) barátom is jár abban nyáron, mégis szeretem :D
2015. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
és miért nem szeretitek mi a bajotok vele ? :D
2015. jún. 11. 11:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel inkább rendes papucsot? Mondjuk valami igényesebb kinézetű bőrpapucs, ami nem tanga? Én nő létemre nem hordok tangapacskert, nekem nem jön be.

Egyébként jogos a kérdés. Ez a probléma még nincs megoldva a világon, hogy nyáron miben járjanak a pasik. :D

2015. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szerintem nagyon rondák ezek a bőr papucsok olyan stricis, romás érzést keltenek ahogy rájuk nézek a tanga papucs tűnik a leginkább szimpatikusabb viseletnek :D
2015. jún. 11. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!