Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek gáz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz a fiúkon a tanga papucs nyáron?

Figyelt kérdés
A szandált olyan gagyinak érzem, vettem egy vékony vászon cipőt, de ebben is melege van a lábamnak és sok embertől hallottam, hogy csak a bunkók/parasztok járnak olyan papucsban szerintük, de a lábamnak viszont jól esne :D

2015. jún. 11. 08:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szép bőrből készült darab akkor nem.

A tipikus szivacstalpú/műanyag pántos flipflop maradjon a strandra és a Balcsi partra.

2015. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
miért érdekel mások véleménye? :) hord azt amiben jól érzed magadat és kényelmes ....
2015. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, válaszolhatok? A zárt cipő baromi meleg nyáron, persze ha a helyzet megköveteli, azt veszek fel. A szandálokra rá sem bírok nézni, undorító az összes. Szerintem egy minimális jóízléssel rendelkező fiatal férfi nem vesz fel szandált. Papucsokból van ugyan választék, de nem néznek ki sehogy, az idősebb embereken tudnám elképzelni, mint ahogy a szandálokat is. Ezer forint alatti áron vettem egy szögegyszerű flip-flop fekete papucsot, szerintem ez a férfiaknak nyáron az utcára tökéletes.
2015. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Én azt hordom, és magasról lesz@r*m, hogy ki mit mond.
2015. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jól néz ki, egy lány. Bár elég ritkán látom és akkor is inkább külföldieken vagy nem is tudom, de azért nem ritka
2015. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez izmos lábon csodálatos, főleg az egyszerű fekete. Azt jelenti hogy intelligens a férfi, és megtalálta a legszellősebb legkényelmesebb legegyszerűbb viseletet, mások véleményét pedig lesz.rja. Szimpatikus. Mondjuk ha gyártanának olyat ami hasonlóan szellős, de szandál pánt is van hátul, vagy nem tanga hanem oldalt vannak vékony pántok lenne választék, és ha kidörzsöli a lábat a pánt, lehetne variálni. Felőlem zoknit is vehet valaki hozzá hajnali hidegben, főleg olyan zoknit amin beintős ábra szerepel :) Ha lenne ilyen, vennék. N.
2019. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a szandált és a tanga papucsot azzal hordatnám aki feltalálta. Soha fel nem venném egyiket sem! Sima papucsra szavazok
2022. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!