Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női zaklatás? Létezik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női zaklatás? Létezik?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél olvastam ezt.


"Volt egy ilyen lány ismi. Hát féltem tőle! Állandóan dugni akart pedig még járni se jártunk. Fogdosott meg minden, a fenekemet is. Egyszer mentem haza este a munkából és bevárt az utcán. Leültem vele a padra, megbeszélni hogy hagyjon már békén! Annyira megijesztett hogy képes és még leszúr, mert elmebeteg hogy hagytam inkább csináljon amit akar. Rám mászott szerencsére szex nem volt csak benyúlt a farmeromba és kiverte. Mosolyogtam neki mint ha élveztem volna aztán hazament. Utána még hívogatott meg írt. Szerencsére a családjával elköltöztek +100 km re. Biztos vagyok benne hogy nem volt 100 as."


2015. jún. 11. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne?Csak ritkább és másabb természetű,mint a férfiakké.
2015. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

a f"o kerdesre a valasz: nem ilyen nem letezik, kizart dolog a mesekben is


a lenti pelda egy kivetelnek megfelelne (hogy erositse a szabalyt) ha nem lene hazugsag, holmi fantazmagoria

ami ak'ar meg is eshetet, csak epp a fiu bene volt a dologban, ha a csaj nem szurhatna bele k'est akor is, szoval a hazugsagbol sokal tobb van a vilagon mint noi zaklatasbol, de kivetel nagyritkan lehet

2015. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!