Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom a szexet. Szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet. Szerintetek miért? F19

Figyelt kérdés
4 éve párkapcsolatban élek, régebben napi 3x is szeretkeztünk, míg mostanára heti szintre csökkent. Nem őt nem kívánom, senkivel nem tudnám elképzelni, hogy szükségem lenne rá a mindennapokban. Ötlet?
2015. jún. 10. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy
2015. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

közben találtam hasonlókat itt, idézek pontosítást, ami rám is igaz.

"Mitől van az hogy néha nagyon kivánom a szexet, néha meg majdnem undorodom tőle? 24F


Egy ideje jelentkezett ez a probléma,nem tudom mitől lehet!Néha megveszek a nőkért,néha meg annyira hidegen hagynak hogy az hihetetlen!Lehet túlzás az undor,de majdnem az az érzés!


-depressziós is lehetsz,

van olyan depresszió is ami alkalmanként jön elő,


-Ennek ezer oka lehet, leginkább lelki okok."


ezeket elképzelhetőnek tartom, volt, amikor másfele kalandoztunk rövidebb ideig, de nem azért mert nem szerettük a másikat, hanem kiváncsiak voltunk, de egy ideje megváltozott a barátnőm, összeköltöztünk, ledobott 10 kilot, rendszeressen jár edzeni, villantósabb ruhákat hord, olyanokat, amire 2 éve azt mondta volna, hogy nem. régebben kicsit sportosabban öltözött mint nőiesen és ez tetszett meg benne, de ennek már csak nyomait látom. szeretjük egymást, és egyikünknek sincsenek titkolózásai, vagy bárki az életében.

2015. jún. 10. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen h nem kívántam. Rá lehet unni egy idő után :D
2015. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!