Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom vele a szexet mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom vele a szexet mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal de az utóbbi 2 évben egyre kevesebbet vagyunk együtt. Egyikünk sem erőlteti már igazán a dolgot. Nagyon szeretem, mint embert de már rég nem úgy, mint régen. Szakítani nem tudok vele, félek csak a megszokás miatt. Sajnálom, mert a legszebb éveinket vesszük el így egymástól. Kellene valami nagyon jó tanács.
2015. jún. 5. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos 2 lehetőséged van. Egyik hogy szakítasz vele, bármilyen rossz is. Másik lehetőség hogy megpróbálsz tüzet lehelni a dologba valahogy.
2015. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megcsalod vagy szakítasz más mese nincs
2015. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szakíts
2015. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a megcsalás miért opció te utolsó válaszoló?
2015. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Volna egy harmadik opció is.

Nyitott kapcsolat. Ha megvan a bizalom és a szeretet (nem a lángoló szerelem, hanem az évek alatt kialakuló erős kötődésen alapuló szeretet), akkor be lehet vonni másokat, ami felpiszkálja a kapcsolatot, és ad egy új löketet az egésznek. Sőt, ha mindketten őszintén élvezitek el tudtok lazulni, és nem okoz gondot látni a másikat egy idegen nővel/pasival, akkor ez még inkább össze tud hozni egy párt, és a bizalom egy új fokára emelkedik.

Persze ha vannak kétségek, meg nem tudod elképzelni, vagy a párod nem képes rá, akkor nem működik. Mindkét félnek kell akarnia. De akkor a kapcsolatotok tényleg egy egészen új szintre emelkedik.

2015. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szakítani még senki miatt nem tudtam vele, pedig már sokszor elgondolkodtam rajta, hogy ami most megy egyikünknek se jó esélyt kellene adni magunknak, hogy normális szexuális életünk legyen mással :D a nyitott kapcsolat nála kizárt és én is idegenkedek tőle. :/
2015. jún. 5. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nálatok ez nem megy akkor szakítani kéne.

Inkább még most, és maradjatok jó barátok, mint, hogy megcsalássá fajuljon a dolog, vagy feszültségforrás legyen és mérgezze a kapcsolatot.

Akár meg is lehet beszélni, hogy tartsatok egy év szünetet, ami alatt mindketten szabadon pasiztok/csajoztok, de erről egymássla ne nagyon beszélgessetek, nehogy tönkretegye az újrakezdést. És egy év szünet után, újra kezditek, de nem ott ahol abbahagytátok, hanem újra randival, találkozgatásokkal és fokozatosan rázódtok vissza bele.

Ha pedig valamelyikőtök netán találna jobbat...

Egyébként az ember a húszas évei elején ne köteleződjön el. 4 éve vagytok együtt, és még nagyon fiatalok vagytok. Vulgárisan fogok fogalmazni. Nektek még nem komoly kapcsolatban kell élnetek, hanem komolyan kéne szexelnetek, ízlés, vérmérséklet szerint sokat, sokakkal. Feltételezem, ha nem az elsők vagytok egymásnak akkor úgy a 2. 3. kapcsolat. Ez kevés.

Szóval lehet a szünet vagy egy szakítás lenne a megfelelő.

2015. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az embernek minden éve a legszebb, elég baj, hogy nem így látod.
2015. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na köszönöm az első olyan kommentet ami nem is a kérdéshez kapcsolódik. Akkor üzenném neked és mindenkinek aki még fennakadt ezen a kijelentésemen, hogy minden kornak meg van a maga szépsége de én most szeretnék élni mert 30 évesen már máshol szeretnék tartani. Csak erre céloztam. :)
2015. jún. 5. 14:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Na végre kibújt a szög a zsákból. :)

ÉN nagyon azt érzem, hogy neked igen nagy szükséged van a szexre. Nem gondollak valami ribizlinek aki bárkivel ágyba bújik csak úgy, de a válaszaidból lejön, hogy neked több kell, mint amit kapsz, esetleg más is mint amilyen formán kapod, csak a 4 év megszokása visszatart attól, hogy megtedd a legfontosabb lépést, és szakíts a pasiddal akitől ezt nem fogod tudni megkapni.

Fiatal vagy, kiéhezett és úgy sejtem tudod te mit akarsz.

Akkor ne húzd se a magad idejét, se a pasidét. Lépj ki a kapcsolatból. Ez a tiniszerelem véget ért. És a következő pár évben ne köteleződj el komolyan senki mellett. Légy egy kicsit felelőtlen, és szingli. Jót fog tenni. A nyár a nyakunkon, ilyenkor dübörögnek a hormonok, a srácok mint a csőre töltött fedezőgépek úgy repülnek rá minden csinos lányra. Mi kell még?

2015. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!