Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem kívánom a szexet, lehetség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, lehetsége, hogy a fogamzásgátló hatása? Abbahagyom, akkor mikor leszek újra a régi?

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM.

2013. márc. 28. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges,de lehet a párod nem a régi,vagy a vele való viszonyod.

Akárhogy is,érdemes elmenned a nőgyógyászhoz megkérdezni.

2013. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aszexuális. Igaz nem hoz lázba a szex. A Páromat szeretem, de szexelni nem szeretek mostanában...senkivel sem tudom elképzelni.
2013. márc. 28. 18:09
 3/14 anonim ***** válasza:
én 1 évig szedtem a régi fogamzásgátlómat és a libidóm egyenlő volt a nullával. se a szexet nem kívántam, de még maszturbálni sem volt kedvem. most váltottam egy másik gyógyszerre 4 hónapja, azóta minden rendben.
2013. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, LEHET. Nem tudom mikor. Ki kellene próbálni nem vagyunk sem szakértők, sem jósok.
2013. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Depresszió, lelki gondok. Nem a tabi.
2013. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ma 18:13, ha nem tudsz a tabi esetleges hatásairól, akkor ne okoskodj! kösz.
2013. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon el vagyok keseredve, igaz a Párom türelmes,de ...Remélem helyre áll minden. Maszturbálni sincs kedvem, nem is gondolok rá!
2013. márc. 28. 18:18
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
ma 18:16 tudom a tabi lehetséges hatásait... Ettől függetlenül nem gondolom, hogy a kérdező esetében ez állna fent.
2013. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanis ha ez állna fent már rég elment volna a nőgyógyászhoz és rég kiderült volna hogy emiatt van-e vagy sem. A lelke mélyén Ő is tudja hogy biztos hogy nem erről van szó.
2013. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ismeretlenül ne játszd a mentalistát, hogy te tudod mi áll fenn nála -.-
2013. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!