Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tartom magam leszbikusnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom magam leszbikusnak, de undorodom a hímvesső látványától? L

Figyelt kérdés
Csak Férfit tudok magam mellé elképzelni társnak, illetve elég nőies az érzelemvilágom, mellettem egy másik nő nem élne meg, ugyanis nekem férfire van szükségem, aki védelmező és erős kiállású. Viszont egyszeruen undorodom a faroktól, undorító. Mint egy kukac, vastag, csupasz. Fúj. Már bocsi, fiúk! Most akkor heterónak számítok még? Vagy mi? Más is így van ezzel?
2015. jún. 10. 15:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Herezacskóról nem is beszélve, ami még rosszabb..
2015. jún. 10. 15:13
 2/17 anonim ***** válasza:
A punci tetszik, izgat?
2015. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán van valami gyerekkori rossz élményed, azért undorít a farok.
2015. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz így szexelni? :-o
2015. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen fóbia. Ha ez kihatással van a szexuális életedre akkor kezeltetned kell magad.
2015. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Punci se izgat önmagában. De az szebb szerintem. De nem izgulok fel tőle. Inkabb a férfiakra, a ferfi testre. Bár azért egy jó női is test is tud izgalmas lenni, és ki is próbálom egyszer nővel. De alapvetően férfira izgulok fel.
2015. jún. 10. 15:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én fiú vagyok, de kb. 14-15 éves koromig undorodtam a puncitól. El nem tudtam képzelni, hogy hogy lehet pl kinyalni egy lányt. Egyszerűen undorodtam a kinézetétől. Viszont ma már, 20 évesen egyszerűen imádok nyalni, és nem undorodok tőle semmilyen formában. :D

Szóval ezért érdekelne, hogy hány éves vagy. Valamint hogy volt-e már dolgod farokkal élőben. Mert neked is elmúlhat ez az undor idővel.

2015. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha dugsz úgy de látod.
2015. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem már kisgyerekkorom óta érdekelt a punci, valamilyen szinten izgatott is.
2015. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Volt mar dolgom, exemét kivertem és le is szoptam. De nem esett túl jól, sőt.
2015. jún. 10. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!