Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szűz lány vs. Olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szűz lány vs. Olyan aki már volt kb 7-8 pasival?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok? Kort is!
2015. jún. 10. 13:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ezek elég korrekt válaszok! köszönöm mindenkinek!


4-es: hát ezen most néztem egyet:D akkor nem sok házasság lenne a világban :D ez kicsit erős volt


9-es: igaz. nem mindegy :)

2015. jún. 10. 13:20
 12/19 anonim ***** válasza:
a szűz lány, a szememben a 7-8 pasi már elég soknak tűnik nem tudnék meg bízni benne a továbbiakban könnyű lánynak tartanám és nem érezném azt sem, hogy meg küzdöttem érte és most meg érdemlem inkább a szűz :)
2015. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#4 Őszintén sajnállak.
2015. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Csakis a szűzt.

21/F

2015. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%
Én undorodnék olyan pinától, amiben más genyája belefolyt, fúj... olyan mintha más használt zsepijébe fújnám az orrom!
2015. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elég kretén vagy utolsó.
2015. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És azok a fiúk akiknek a farka más undorító pinájában járkált? Nagy bajban lennétek, ha a lányok is úgy gondolkodnának, mint egy-két abnormális fiú... Nevetséges. :D Örülj, hogy valaki hajlandó szexelni veled, nemhogy még válogatsz is.
2015. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csakis a szűz lány. Nem kell nekem, hogy folyamatosan összehasonlítgasson az exeivel. Én is szűz vagyok még, a lány is legyen az. Amúgy is gusztustalan és undorító akár csak megcsókolni egy olyan lányt, akinek a szájában nemrég még más farka csüngött.
2015. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel sose csókolj meg senkit mert kb 100%, hogy már hányt korábban a szájával. Esetleg volt valamilyen súlyos fog vagy torokgyulladása. Barom.
2015. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!