Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szűz lány vs. Olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szűz lány vs. Olyan aki már volt kb 7-8 pasival?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok? Kort is!
2015. jún. 10. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyilvan tobb gond van egy szuz lannyal, tobbet kell a szexre varni, meg be kell vezetni a rejtelmeibe. De en nem ez alapjan dontenek. Amelyik az elragadobb, azt valasztanam. 22F
2015. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 datass ***** válasza:
Amelyik iránt érzek valamit.
2015. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak kívánja a szexet és engem. Nyilván tök más a két szituáció, de egyik sem élvezne hátrányt. Legyen a szex nála egy kapcsolat fontos része, mert nekem is az


Az rosszabb ha szűz és vonakodik igazából nem akarja valami hülyeség miatt, vagy éppen tapasztalt és azt gondolja ő gyakorol kegyet, hogy majd valamikor hagyja magát megdugatni.


27/f

2015. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%

Én egyáltalán "járnék" olyan nővel, akit rajtam kívül más megdugott, az ilyen nőt ugyanis használt ribinek tekintem. Feleségül meg pláne nem venném. Egy használt nőt én csak alkalmi kapcsolatra tartom méltónak. Más használt gatyáját sem hordom, meg olyan almát se eszek meg, amibe más beleharapott.


Hallottatok már a telegóniáról? Ha a dologban van igazság, akkor van egy újabb tudományos érv, hogy miért preferáljál a férfiak a szűz nőket. Nos, nem azért, mert gonoszok. [link] Az élővilágban még sok rejtély található, amelynek információs vonatkozása van. Például, a 19. század közepén felfedezték a telegónia nevű jelenséget, mely azt jelenti, hogy egy nőstény utódjának a genotípusa nem csak az apától függ, hanem attól a hímtől is, amellyel a nősténynek volt az első szexuális kapcsolata. Ez csak úgy lehetséges, hogy a nőstény ezt az információt valamilyen ismeretlen kódrendszerben tárolja.

2015. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Pontosabban, egyáltalán NEM járnék olyan nővel...
2015. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4-es:

[link]

2015. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem szűz.
2015. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#4-ea

Te ritka hülye vagy.

2015. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kérdés az:


1. 15 éves szűz lány, vagy 15 éves, aki volt 7-8 pasival?

2. 30 éves szűz lány, vagy 30 éves, aki volt 7-8 pasival?


Az elsőnél a szűz, a másodiknál a nem szűz.

2015. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
#4-es, szivbol orulok, hogy nem ismerlek, kulonben le kene kopjelek
2015. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!