Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan férfi, aki imád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi, aki imád punciba élvezni?

Figyelt kérdés

Védekezés mellett persze... MEg emellett még más helyekre is megy (én is szeretem, ha rám élveznek, vagy a számba), de van még olyan, akinek az a legélvezetesebb?

Vagy már mindenkinek csak szájba meg seggbe jó?



2015. jún. 6. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom kimondottan legjobb
2015. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, a puncit a legjobb tölteni :3
2015. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, főleg ha pont egyszerre van orgazmusunk.
2015. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A #4-es válasza volt szerintem a leglényegretörőbb.

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

És pontosítok, mivel a 6000 privátban (amikre nem fogok válaszolni) többen megkérdezték: Nem gumival, hanem anélkül!

Én gyógyszeres védekezésre gondoltam, amikor nem kell a pasinak óvszert húznia. Úgy nem mindegy, hogy hová élvez? :D

2015. jún. 6. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában kivárom még a csaj a csúcsra jut és akkor,együtt élvezünk!
2015. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én imádok :)

És nem, nem mindegy.

2015. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez a gyakorlat alapvetően a természetes és a legjobb. A többi más alternatívát általában azért választják a partnerek közös megegyezéssel, mert szeretnék elkerülni a terhességet. (A gumi óvszeres szex, szerintem az önkielégítés egyik legnyomorultabb formája. Engem taszít, mert hasonlít egy orvosi beavatkozásra.)
2015. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a pasik imádnak a punciba élvezni. Én is úgy szeretem, hogy egyszerre menjünk el.
2015. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak punciba szeretek
2015. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha minden pasi megtalálná az igazit, akit imád, és akivel szinte mindig egyszerre ér a csúcsra, mindenki a punciba élvezést preferálná. A többi megmaradna előjátéknak.
2015. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!