Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit érdekelne a nudizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit érdekelne a nudizás esetleg probálta is már?

Figyelt kérdés

Kit érdekelne a nudizás?Volt már tapasztalatod ilyen téren?

kor?

nem?



2015. jún. 5. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem, viszont nem próbáltam még.

Nem.

Igen.

2015. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma egész nap nudiztam. Olyan piros lett a fenekem ebben a nagy hőségben.
2015. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú évek óta csak textilmentes strandra járok


40

F

2015. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne egyszer kipróbálni.

Szívesen lennék ebben a nagy melegben olyan helyen, ahol senkit se zavarna a meztelenségem, nem kötnének az ilyesmi normák. (Pedig nincs kifejezetten mutogatni való testem, de annyira szörnyű sem vagyok.)

22/F

2015. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Kiprobálnám,persze csak ha egy helyes fiú rámugrana a sötétben és keményen meg aszna. Most erre be is nedvesedtem.
2015. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sötétben nem annyira értelmes nudizni. Nem süt a nap, nem barnulsz
2015. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsoca1974 válasza:
Én személy szerint nagy nudista vagyok.. s pont az érdekelne hogy mivel csepelen vettem kis kertes házat hol melyik bányatónál lehet s érdemes is nudizni...s jár e arra valaki..aki nudista s keres társaságot magának! Én eddig a Lupára jártam.Persze a kertem is használom majd erre a célra nyilván!csak egy szomszédom van, s húzok fel nádfalat is!Viszont voltam kis terepszemlén arrafelé s a nagy tó eléggé gáz! totál benötte a nádas s alig vannak kis rések ahol tudsz fürdeni meztelenül napozni.. ráadásúl rám pofátlankodott egy hat tagú család! Alig tudtam felrántania gatyámat időben, gyerek is volt ugyanis velük! Mondjuk nekem ez furcsa, mert Nálunk a Lupán illik megkérdezni ha valaki odatelepszik a másik mellé.Szóval elég rossz élményem volt eddig!Még megnézema másik kisebb tavat de ott van persze még a Duna part is ami gyönyörű!Viszont ha nem lesz más marad a kertem elvégre azért van! bár egy jó társaságnak örülnék! Hiszen együtt jobb nudizni beszélgetni sörözni:)))
2016. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!