Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszéltem több prostival és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem több prostival és nem kell nekik a pénz?

Figyelt kérdés

Eljutottam addig amit mindig szánalmasnak tartottam. Hogy a szűzességmet egy fizetősnél veszítsem el. Mindenkit oltottam akiről tudtam hogy ezt csinálta korábban. Roszlányok oldalra mentem és felhívtam több nőt is. Elmondtam hogy 25 éves vagyok, volt akinek képet is küldtem a mailjére. Azt mondták egész jóképű is vagyok nem értik eddig hogy nem sikerült. Persze egyik sem vállalt el! Azt mondta egy durvább hogy ő nem fog életképtelen pasikon segíteni. Tanuljak meg udvarolni és önerőből érjem el hogy legyen egy barátnőm akivel szex is bizonyára lesz!


Ha jól értettem ezt a nőt akkor az aki 25 év körüli vagy csak 20 felett van és szűz! Az csak defektes lehet? Illetve már bizonyos lányok (ő írta) PÉNZÉRT sem hajlandóak az ilyen személyeken segíteni.


2015. jún. 5. 13:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy mit hisztek! Én is meglepődtem és valahol igaza van még ha bunkó is! Sok sorstársam aki bármi hiba okán nem kap nőt, a prostikban látja a kiskaput. Ezt már ők is unhatják hogy a sok "lúzer" hozzájuk megy! Van egy napra 5 vendégük mind fizet 15-20 ezret! Ha egy kimarad ,hát kimarad! Lehet ők se akarnak szenvedni még pénzért sem. Megtehetik hogy válogatnak.
2015. jún. 5. 14:52
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, és akkor, ha kövér a vendég? Vagy nem jóképű? Vagy pökhendi? Azokat is megcsinálják. Olyat hallottam már, hogy valakit nem vállaltak, mert részeg volt, vagy irreális nagy volt a f😀sza, vagy valami nemi betegség jeleit látták rajta (kiütés, fitymaszűkület), de amúgy nem szoktak vendéget elküldeni.


Ráadásul egy szűz gyerek még könnyebb pénzkereset is, egy-kettőre elélvezteti kétszer is, alig kell rajta dolgoznia...

2015. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de a rosszlanyok-on be lehet jelölni a szüzességelvételt.

Ez a bizonyíték arra, h. ez a kérdés kamu.

2015. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Józsinak igaza van....a csajoknak a csillagot is le kell hazudni az égről ha akarsz tőle valamit. Nagyon ritka, hogy anélkül is bugyiba érsz :) a kur..vának meg minek mondod el, hogy szűz vagy? Semmi köze hozzá, azért van, hogy cumizzon meg széttegye a lábát. A romantikázást hagyd ki ebből mert semmi köze hozzá. Nem lesz nagy esemény, odamész beversz neki, ennyi..eljösz. Utána meg kapd össze magad és keress egy barátnőt.
2015. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ekkora baromságot. Rengetegen fizetőssel vesztik el, és tuti, hogy a prostik még örülnek is neki, mivel kiperkálod a pénzt órára, és max 3 percig fogod bírni. Ők nem azt élvezik ha dugják őket, hanem ha semmit nem kell csinálniuk, csak fizessél.

És hidd el, semmi különbség nincs az első és az ötödik alkalom között se, ugyanolyan ügyetlen leszel, és hamar elfogsz sülni. Én már 10 éve, hogy elvesztettem, de annyira tapasztalatlan vagyok még most is, hogy simán mondhatnám, hogy szűz vagyok. Múlt hónapban egy prosti probált oktatni, hogy hogy nyaljam a punciját.

2015. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!