Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszéltem több prostival és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem több prostival és nem kell nekik a pénz?

Figyelt kérdés

Eljutottam addig amit mindig szánalmasnak tartottam. Hogy a szűzességmet egy fizetősnél veszítsem el. Mindenkit oltottam akiről tudtam hogy ezt csinálta korábban. Roszlányok oldalra mentem és felhívtam több nőt is. Elmondtam hogy 25 éves vagyok, volt akinek képet is küldtem a mailjére. Azt mondták egész jóképű is vagyok nem értik eddig hogy nem sikerült. Persze egyik sem vállalt el! Azt mondta egy durvább hogy ő nem fog életképtelen pasikon segíteni. Tanuljak meg udvarolni és önerőből érjem el hogy legyen egy barátnőm akivel szex is bizonyára lesz!


Ha jól értettem ezt a nőt akkor az aki 25 év körüli vagy csak 20 felett van és szűz! Az csak defektes lehet? Illetve már bizonyos lányok (ő írta) PÉNZÉRT sem hajlandóak az ilyen személyeken segíteni.


2015. jún. 5. 13:54
1 2
 1/15 Jázi :) ***** válasza:
9%
Miért mondtad el,hogy szűz vagy?
2015. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
őszinte vagyok...
2015. jún. 5. 13:57
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

"nem fog életképtelen pasikon segíteni. Tanuljak meg udvarolni és önerőből érjem el hogy legyen egy barátnőm akivel szex is bizonyára lesz!"


Nocsak.. Egy prostiba is szorulhat némi értelem? Teljesen igaza van!

2015. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most fogom kapni a lepontozást :D


Na szóval. Nőd is azért nincs mert nem nyitod ki a szádat, és beszéled (adott esetben hazudod, de ez nem mindnek jön be nyilván :D) le nekik a csillagokat.

2015. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

1. Miért mondtad el, hogy szűz vagy?

2. Pont az a prosti aki a legdurvábban oltott le, tette neked a legjobbat. Vagyis próbálta volna, mert ahelyett, hogy a lesújtó válaszán felszívva magadat csak azért is megpróbáltál volna összeszedni egy puncit, vagy legalább nála beudvarolni magadat, hogy vállaljon el, te ide jössz rinyálni. Szóval kapd össze magad, állj a töködre B+ és csajozz! Ismerkedj, beszélgess, stb.

2015. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez kamu!

A kurv÷ azért az mert pénzért mindent megtesz!

2015. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szűz vagy most másodlagos, e miatt ne töltsön el kisebbségi érzés, inkább mint amit mondanak a többiek is ismerkedj, egy kellő megjelenés és jó duma sokat segít
2015. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kovpet ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt nem hiszem el.

Képet küldesz neki? Mi van?

Nem vállal el? Akkor valamit nagyon nem jól csinálsz...

NAV-os egyenruhában voltál azon a képen vagy mi?

2015. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Egy prosti nem utasit vissza
2015. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nehezen hihető, hogy egy prosti azért ne fogadjon, mert szűz vagy. Egyébként is, mi köze bármihez is a magánéletedből? Családi állapotodhoz, nemi preferenciáidhoz... Stb. Ő azt kínálja, hogy pénzért a kedvedre tesz, elélveztet, tök mindegy, hogy neked amúgy milyen a szexuális életed.

Egyébként nézd a lapjukon, hogy ki vállal direkt szüzességelvételt.

2015. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!