Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehetne a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
December óta van egy barátnőm, februárba lefeküdtünk, csak akkor. Addig nagyon vonzódott a szex iránt, meg elemlegettük többször, viszont azóta ha témába hozom akkor tereli a témát, ha kezdeményezek rögtön leállít, nem szeret róla beszélni. Ő szerinte erőltetem a dolgot, pedig csak párszor megemlítettem, hogy vágyok rá, meg kívánom, ezekre viszont soha semmit nem válaszolt.

2015. jún. 2. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de nem itt fogod megkapni a választ a kérdésedre hanem a barátnődtől.

Szépen ülj le vele beszéli,tisztázd le az elején,hogy nem bántani akarod őt ezzel,erőltetni pedig végképp nem akarsz semmit,de ezt meg kell beszélnetek. Valami oka biztos van. Talán nagyon fájt neki,és elment a kedve,fél. Biztasd egy kicsit és együtt találjátok ki a megoldást.

Egy idegen se fog belelátni a barátnőd fejébe,hogy mit is akar.

2015. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam hátha valaki volt már hasonló helyzetbe.

Beszéltem vele róla és azzal jött, hogy kezdem erőltetni a dolgot és így csak eltávolítom magamtól. Fájni nem fájt neki, elmondása szerint az volt a legjobb s nem értem, ha 2 hónap után az ő kezdeményezésére megtörtént, akkor 4 hónap elteltével csak megemlítem, s szerinte erőltetem a dolgot

2015. jún. 2. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem hasonló esetet nehezen fogsz találni. Valamit biztosan nem mond el. Egyébként nem kell feltétlenül felhozni. Nem szoktatok csak úgy együtt lenni, együtt aludni? Olyankor nem kell lebeszélni a dolgot, egyszerűen felizgatod és a végén már ő is akarni fogja. Persze ha nincs valami különleges oka rá, hogy ne tegyétek.
2015. jún. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kezdeményezést azt így utólag lehet, hogy félreértettem. Viszont vele mindenképp meg kellene beszélned, mi baja.
2015. jún. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl volt, hogy együtt aludtunk, próbáltam odanyúlni, hogy izgassam, de mindig elvette a kezem onnan
2015. jún. 3. 19:31
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem akar róla beszélni, pedig amíg le nem feküdtünk többször is téma volt s jókat beszéltünk
2015. jún. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!