Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a megoldás, ha a lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás, ha a lánynak semmilyen biztoságos módszer nem felel meg, a fiúnak meg az óvszer?

Figyelt kérdés

Az óvszert a lány barátja nem szereti használni.

A lánynál a hormonos cuccok (tabletta, spirál, gyűrű) kilőve. Pesszárium, méhszájsapka kényelmetlen és önmagában nem biztonságos, hozzá a krémek, kúpok meg gusztustalanok meg felborítják a hüvelyflórát. A megszakítás nem védekezés, a naptármódszer még jó lenne, de csak az szabálytalan ciklus melett nem megbízható.



2015. febr. 21. 04:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk is ez van!

De végül injekció mellett döntöttem

3 hónapig oké .

Az óvszert az én pasim sem birja elviselni és így én engedtem

2015. febr. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Aszpirin. Csak a lány szorítsa jól a térde közé!
2015. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell dugni, ha semmi nem jó.
2015. febr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ovszerrel mi a gond?
2015. febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Nem kell kufircolni!!!


ennyi :PPPPPPP


biztos nem véletlen az a sok "nem akarom" ,"nem jó"

2015. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Mivel ezek közül az egyetlen, ami nem befolyásolhatja hátrányosan az ember egészséget, az az óvszer. Szóval álljon a sarkára a pasi és húzzon óvszert, ha nem akar gyereket és akar szexelni! Vagy akkor nem kell szexelni és máris megoldódott a probléma!

Mi sem akarunk gyereket, sajnos a fog. gátló teljesen kikészített nőgyógyászatilag, más dolgok számomra nem biztonságosak, így óvszert használunk, pedig a párom sem rajong érte, nyilván én is tisztában vagyok vele, hogy neki is élvezetesebb lenne az nélkül, de mivel a párom egy felnőtt ember, aki a felelősséget és az egészséget tartja szem előtt és nem feltétlenül a saját élvezetét, így használja a gumit. Ennyi az egész. Amelyik pasiban nincs ennyi felelősség vagy tekintet a másikra, mert gumiban is lehet élvezni a szexet és el lehet élvezni, míg egy lánynak nem feltétlenül élvezet minden hónapban stresszelni, hogy lesz gyerek-nem lesz gyerek, vagy minden hónapban az orvosnál ülni különböző hüvelyi problémák miatt, szerintem egyértelmű, hogy kinek kell engedni!

2015. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

A fiu osszeszedhetne magat, es befejezhetne az undorkodast az ovszertol!

Am ketlem, hogy a lany ennyire valogatos, problemas lenne, mint ahogy eloadja... Ennek mas oka van.

2015. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Sokan itt nagyon dobáloznak hogy ez a férfi dolga meg stb..A szex két résztvevős.Oké, megpróbálhatják óvszerben.De ha nem áll fel neki az óvszer miatt, mert van ilyen is, akkor majd ne is panaszkodjatok.

Könnyű mondani azoknak akik jóformán csak fekszenek.De remélem negoldodik ez a próbléma.

2015. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje szakítani!
2015. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"De ha nem áll fel neki az óvszer miatt, mert van ilyen is, akkor majd ne is panaszkodjatok. "

De ha ez a pasi nem úgy állna hozzá a dolgokhoz, hogy fúj óvszer, de sz...r vele, stb., hanem azt nézné, hogy oké, jobb lenne nélküle, de felhúzom, mert együtt akarok lenni az adott lánnyal-nővel és nem akarok kockáztatni mondjuk egy nem kívánt terhességgel, akkor nem fog ilyen helyzetbe kerülni.

Nem egy pasival voltam már együtt, érdekes módon, egyiknek sem volt gondja az óvszer miatt. Akinek a saját élvezete fontosabb a másik embernél, annak van ilyen gondja!

Fejben dől el ez az egész.

Senki nem mondta, hogy ne lenne sokkal jobb a pasiknak nélküle, de ha nincs más lehetőség, akkor szerintem ez nem kéne, hogy gondot jelentsen egy normális embernél.

2015. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!