Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kaptátok már rajta tanároto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kaptátok már rajta tanárotokat szex közben? Bármilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

és mit csináltatok?

nem volt vele találkozni ciki ezután?



2015. jún. 1. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem bántam volna nagyon ha engem rajtakapnk (na jó, azért nyílván) mert az azt jelentette volna, h meg lett volna az angol tanárnő... :/
2015. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
Én kaptam már rá az egyik tanárnőmet szex közben. A sötétben feküdtem az ágyamban, éreztem, hogy valaki beleül a farkamba, aztán feloltottam a lámpát, és lám!
2015. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Igen!

Pont engem dugott!

2015. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
érdekes h mindekit dugott
2015. jún. 1. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

A tanárok már csak ilyenek!

Tudom, hisz tanár vagyok!

2015. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nézd ha kaptam volna rajta bármilyen tanárt, jelessel végzek mindenből az garantált :,D sajna nem
2015. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jelzem, hogy a kérdésemet elengedtem, többé nem érdekel,h ki kit ír ide
2015. jún. 4. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!