Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az oralis szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az oralis szex bensosegesebb, mint a konkret behatolas?

Figyelt kérdés
Anyukameknak van egy csomo 70-es 80-as evekbeli felvilagosito konyve, kamaszkoromban rengeteget olvasgattam oket. Mindegyikben azt irjak, hogy az oral sokkal bensosegesebb, mint a szex es nagyobb bizalom kell hozza, tehat eloszor legyen inkabb szex, azutan oralis szex. Manapsag viszont az altalanos hozzaallas ennek pont az ellenkezoje. Amikor elkezdtem szexualis eletet elni, ezen ledobbentem, de most mar nem zavar a dolog. Ti mit gondoltok errol?
2015. jún. 1. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én ezt inkább az anális szex vonatkozásában mondanám, nem az orálnál
2015. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, bensőségesebb. csak annak csinálom, akit szeretek vagy kedvelek.
2015. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a sorrend... az orál jóval később jött, mint a sima szex...
2015. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az orális szex valamikor maga az előjáték. A behatolásos szex,kielégülés után pedig levezetésnek is használjuk. Ahogy éppen jól esik.
2015. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

a válaszok alapján újra értelmeztem a kérdést :)

Az orális szexhez tényleg nagyobb bizalom kell,de a behatolás mégis csak az egyesülést,eggyé válást jelképezi,így ha nem bizalomról,hanem érzelmekről beszélünk,akkor nekem a behatolás fontosabb.

2015. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szex bensőségesebb. Általában ez volt a sorrend orál-szex-anál.
2015. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az orál bensőségesebb, bizalmasabb ... nem engednem akárki fejét a lábam közé...
2015. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem a szex sokkal bensőségesebb, jobb esetben.
2015. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Feleségem azt mondta bensőségesebb az orál. Megkérdeztem, hogy ha hármasban csinálnánk akkor mit szeretne, melyik oldalon legyek és azt mondta egy idegen pasit nem szívesen sz*pna le :)
2015. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a szex sokkal bensőségesebb dolog, mint az orál. Míg előbbinél két test összefonódik, eggyé válik, utóbbi esetben...Nos végül is a farkam lóg ki a szájából.
2015. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!