Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hagyott ott ha még meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott ott ha még meg sem kapott?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival elhivott randira de randi után rögtön el repült Norvégiába.A barátját hívta magáért ,hogy ki vigye a reptérre én is velük mentem.A barátja jobban megtetszett mint ő...Még az nap elmentünk vacsorázni És el csattant egy csók.Nos odaig vagyok a sracért ö is ertem de a baratjat nem akarja elvesziteni es inkabb szakitott velem:((((((szerintetek Meg valtozhat a döntése???
2015. jún. 1. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha korrekt, akkor nem.
2015. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de ha nem kapott meg akkor ott sem tudott hagyni
2015. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De csak 1 nappal elobb ismertem Meg a haverjat....eddig benne volt mindenbe sőt tegnap este sms-eztünk, rá 5 percre dobott mondván h ő nem akarja elveszíteni a barátját.akkor most komolyan gondolja vagy majd keresni fog???????nagyon tetszettem neki eddig
2015. jún. 1. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezer nő van, de ha régóta barátok, akkor nem fog változni a döntése. Őszintén szólva elég szemét húzás is lenne a részéről, hiszen úgy volt, hogy a barátja randizik veled.
2015. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Korrekt. A régi barátság fontosabb mint ilyen ingatag, megbízhatatlan nőszemély.
2015. jún. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy te mit szólnál ha találkoznál egy pasival, aki közölné, hogy a barátnőd jobban bejön neki?
2015. jún. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miert lenne annyira gonosz tölem ha inkabb a baratjaval jarnek????jobb most mint kesobb szerintem.amugy Meg odaig vagyok erte!!!es meg azota sem kerestett😞😞😞hogy vezessem vissza magamhoz?tanacsot adjatok ne pedig szemre hanyast
2015. jún. 2. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt már buktad.
2015. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tőled lenne gonosz dolog, hanem a sráctól. Nem fog összejönni, felejtsd el, már keresett volna.
2015. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!