Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jót teszek ha egy 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót teszek ha egy 22 éves fiút kicsit "menedzselek" szex és kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Szóval hogy lányokat mutatok be neki, szexuális és kapcsolati tippeket adok neki ilyenek. Alig van bátorsága pedig nem csúnya.

Az anyja vagyok.



2015. máj. 30. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem, ezt neki kell megoldani egyedül. Nyilván nem leszel ott az ágyban 3.-nak.

Én nagyon kellemetlenül érzem magam, ha az anyám bármilyen szexszel kapcsolatos témát felhoz.

Egy anya-gyerek kapcsolatban ez a téma tabu. Persze túl az általános felvilágosításon.

Az én anyám pl.nem tudja rólam, hogy mikor kezdtem el nemi életet élni,kivel, hányszor. Semmi köze hozzá, és nem is érdekli szerencsére.

2015. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aha. Akinek 22 éves fia van, az alsó hangon is 40 felett van, közel az 50. És majd pont feljön ide és megkérdezi, hogy jó ötlet-e. Na ne már.

Mellesleg ez a lehető legrosszabb ötlet. Nem a középkorban vagyunk, higy a szülő vákasszon párt a gyereknek. A legfontosabb, hogy nőtől nem fogadunk el csajozási tanácsot, mert nem ért hozzá. Amiket meg mond azok garantáltan baromságok. Még ennél is fontosabb, hogy anyánktól pláne nem fogadunk el ilyen tanácsokat. Főleg ha folyton veszekszik apánkkal, esetleg már el is váltak. Az anya a legnagyobb ellensége a fiának csajozás téren mert a szokásos ostobaságokkal tömi tele a fejét:"legyél jó kisfiú, udvarolj, könyörögj s csajoknak, mondd, hogy kérem szépen blabla". Csak anyuci azt felejti el, hogy anno ő sem a Sanyira gerjedt akinek 4.6 volt a legrosszabb átlaga és később mérnök kett, hanem a Ferite aki lógott, cigizett és visszapofázott a tanárnak. Erre a fiának pofátlanul aut hazudja, hogy legyen olyan mint a Sanyi és garantáltan beszopja. Ha valóban szülő vagy akkor gondolom folyton balhézol a férjeddel netalán már el is váltatok és minden szeretetet a fiadtól vársz, aki jó eséllyel egyke és így kiskora óta puncinak nevelted, nem csoda, hogy nem tud csajozni.

2015. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!