Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jót teszek ha egy 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót teszek ha egy 22 éves fiút kicsit "menedzselek" szex és kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Szóval hogy lányokat mutatok be neki, szexuális és kapcsolati tippeket adok neki ilyenek. Alig van bátorsága pedig nem csúnya.

Az anyja vagyok.



2015. máj. 30. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tanácsok még oké, de szerintem ne te mutass be neki csajokat, inkább beszélj valamelyik haverjával vagy ilyesmi, de ez így fura.
2015. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szart eszel.
2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. nekem sose segítettek... és nem is vagyok sehol. ha jol csinálod ak segítesz, de ha csak elvárásokkal halmozod és nem érzi magát megfelelőnek akkor önbizalmát cincálod inkább
2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
teszel*
2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ő neki ez hogyan jön le.

Ha nekem az anyukám ilyeneket mondana vagy csinálna,fejvesztve kifutnék a világból,de komolyan.

Ne akarjon már beleszólni az életembe,én sem szólok semmit az övére.

Ráadásul felnőtt emberről beszélünk,hadd döntse már el,neki mi kell vagy mi a jó.

24/F

2015. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jóhogy alig van bátorsága, ha az anyja még most sem engedi, hogy önálló legyen.

Ha nem kérdezi meg a véleményed, akkor az azt jelenti, hogy nem kíváncsi rá.

Engedd inkább, hogy férfi legyen, aki felnőtt és önálló!

2015. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jesszus...nem csoda hogy meg szuz...


az ilyen anyak teszik tonkre a kisfiukat az agyonkenyeztetessel..

2015. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem teszel jól. Le kéne szállni az icipici kis aranyos fiacskádról, ha nem akarod véglegesen és teljesen elcseszni az életét. Már így is elég nagy feladatot adtál egy pszichológusnak, akit ki tudja, mikor fog megkeresni.

A bátorsága is valószínű azért hiányzik, már ráültél a nyakára és nem engedted neki, hogy élje az életét, és féltetted mindentől. Jó lenne ezt befejezni már. Remélem, elköltözik tőled jó messzire rövid időn belül, így talán több esélye lesz a normális életre valaha.

2015. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem teszel jot. Ha kerdez, valaszolj neki, de ne tukmald igy magadat.
2015. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd mellette ülsz és mondod neki hogyan húzza fel a gumit, mikor tegye be, mit csináljon közben? Gáz a nevelési módszered, és szegény sráccal is lehet, hogy már gondok vannak.
2015. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!