Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti ettől még élveznétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ettől még élveznétek így?

Figyelt kérdés

A barátom már csinálta análisan, de nekem ő lesz az első. Alapból nem igazán szeretném így csinálni, de ahogy elnézem a mai világot, egyszer úgyis ki kell próbálnom. Viszont az első szexuális élményemet biztos hogy NEM análisan akarom szerezni, hanem azt akarom, hogy a puncimat dugja meg.

Ettől ő még élvezi? Kívánjátok még a puncit ettől függetlenül? Vagy a segglyuk már a minimum?


2015. máj. 30. 10:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagyok proktológus, ez igaz, viszont elég sok végbélvizsgálatot csináltam már... Tudod, a sikosító csodákra képes, valamint a szilárdabb végtermék is elég kemény tud lenni, mikor kijön. Különbség nem sok van a dologban, maximum az irány. A lényeg, hogy ésszel kell csinálni mindent.



Kérdező: Nem sértésnek szántam a válaszomat, ne sértődj meg. A magyar társadalom általánosságban véve szexuálisan alulfejlett. Ezen nincs mit szépíteni. Mindazonáltal, ha figyelmesen elolvastad a hozzászólásomat, első szexuális aktusnak nem javasoltam az anális szexet.

2015. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Igen, elolvastam, és megértettem, hogy azt írtad, hogy elsőnek szerinted nem jó az anál. Illetve nem javasolt.

És azon sem sértődtem meg, hogy szexuálisan korlátolt gondolkodásúnak neveztél, hiszen az vagyok.


Mindegy egyszer úgyis túl kell esnem mindkettőn.

2015. máj. 30. 12:20
 13/23 A kérdező kommentje:

De egyébként ezt nem értem. Mindenki azt mondja, hogy a fenék szűkebb, jobb stb, utána mégis azt írjátok, hogy ugyanolyan jó mind a kettő.

Ha a segglyuk szűkebb, akkor már jobb a puncinál nem?

Ez az, ami elborzaszt, hogy egy segglyuk, amit egy férfi is tud adni, jobb egy nő nemiszervénél. Na mindegy, mondom, nem utasítom el, egyszer úgyis meg kell csinálnom.

2015. máj. 30. 12:24
 14/23 anonim ***** válasza:

Miért gondolod úgy, hogy egyszer még kell csinálnod? Szexben nincs olyan, hogy kell. Ha érdekel kipróbálod, ha nem nem. Nem lehet mindenki ugyanolyan beállítottságú. Szerintem egy normális emberben, nem fogan meg a gondolat, normális körülmények között, hogy fenékbe tolja a barátnőjét.

Ne aggódj és soha semmi sem ''kell''. Ezzel a mentalitással sok mindent meg bánsz, hidd el! Mindent meg lehet beszélni.

2015. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Popóba jobb;) De a punci is kell.
2015. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon rossz a hozzáállásod. Akkor a kell listába írd be a pisiszexet, a kakiszétkenést, az ondó lenyelést, a hármasban szexet, és még sorolhatnám.

Majd egy idő után rájössz, mindenki másforma. Mindenkinek más igényzei vannak, mindenki mást élvez, és mindenki mást tart rib. ancosnak!!!!!

Nem minden embernél alap az anál, a lenyelés stb!!! Vannak normális emberek is jócskán.

Semmit ne csinálj muszájból, csak akkor tedd ha élvezed és önként kíváncsi vagy rá, foglalkoztat!

24n

2015. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez még lemaradt.

Lehet hogy normális igényeid vannak, de eltaszíthatod magadtól a normális pasikat, ha belemész olyanokba, amiket elvárásnak érzel.

Ez lett volna a lényeg.

2015. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#9 Érdekelne, hogy hol van az a "mindenhol". Nem tudom ki az a barom, aki minden egyes férfi nevében beszél, de egyáltalán nem igaz, hogy csak az a nő kell nekünk, aki engedi seggbe. Én bizton nem túrkálnék soha egy nő seggében semmivel.. És még sokan vagyunk így. Aki meg szereti, de amiatt kidob, mert te nem engeded, az meg nem férfi. Minek kell neked olyan? Nincs olyan, hogy "egyszer túl kell esned mindkettőn". Ha te nem akarod, nem csinálod, szabad ember vagy, tudtommal legalábbis.
2015. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Eddig minden hozzászólásodban elhangzott, hogy egyszer úgyis meg kell próbálnom. Úgy érzem arra vársz ,hogy valaki kiírja, hogy nem. Már meg is tették az előttem szólók is de én is megerősítem...nincs olyan ,hogy muszáj. A férfi is jobban élvezi a szexet ha látja a nőn az élvezetet (az egészséges férfi). Első alkalommal egy normális pasi nem fogja elvárni az anált tőled. Nálam 1-2 havonta szokott előjönni 1 ilyen fajta igény de többször nem.
2015. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!