Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti ettől még élveznétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ettől még élveznétek így?

Figyelt kérdés

A barátom már csinálta análisan, de nekem ő lesz az első. Alapból nem igazán szeretném így csinálni, de ahogy elnézem a mai világot, egyszer úgyis ki kell próbálnom. Viszont az első szexuális élményemet biztos hogy NEM análisan akarom szerezni, hanem azt akarom, hogy a puncimat dugja meg.

Ettől ő még élvezi? Kívánjátok még a puncit ettől függetlenül? Vagy a segglyuk már a minimum?


2015. máj. 30. 10:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért gondolod, hogy ha valaki már próbálta az anált, akkor mást nem is élvez.


Elsőre tuti hagyományos szexet váltasztanék, és az anál csak sokadjára kerülne szóba, amikor a lány is tapasztaltabb már.

Amúgy az anál szerintem nem alapelvárás, még akkor sem, ha pár pasi erőlteti. Ha mindkét félnek jó, akkor miért ne, ha az egyik valami miatt nem szereti, akkor nem kell erőltetni.

2015. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 RRR ***** válasza:
100%

nekem meg csak a punci "játszik"

az anál fel se merül

2015. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Punci nem is kell csak a segglyuk. Sok év generációs kísérletei alapján rájöttek, hogy ott van nagyon közel egy jobb lyuk is.
2015. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy még fiatalok vagytok, és korlátolt a gondolkodásotok. Első szexuális élményről beszélni, utána meg az anális szexet emlegetni...

Igen, az anális szexnél szűkebb, selymesebb az érzés, mint puncinál. De férfi szempontból mindkettő élvezetes. Nőként pedig meg kell tanulni a saját testeteket élvezni. Egyesek jönnek itt az undorító, meg az egyirányú szavakkal, ők szexuálisan fejletlenek. Mindenkinek magának kell tudnia, mit szeret a teste, de egyértelműen kijelenteni, hogy mi undorító, és mi nem, szubjektív dolog.


Első szexuális élményként egyébként egy gyengéd partner mellett a hagyományos módszer javallott, nem egyből a száraz-análöklözés***.

2015. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Olvasom a kérdésed.

Az ugrik be: jesszus, az a csaj.

2015. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jahh 4-es.azt nem gusztus miatt, hanem orvosi szempontból nem kéne használni......
2015. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6: Te is egészségügyis vagy, mint én?
2015. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Jahhh, hát biztos nem vagy proktológus! Ilyen véleménnyel.....
2015. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szexuális érettségem még a béka segge alatt van, nem is csodálom, hiszen még nem voltam fiúval... Csak ha mindenhol azt látom, hogy a fiúknak már csak az a nő kell, aki análisan legalább hagyja, akkor azért felmerül bennem ez a kérdés.
2015. máj. 30. 11:57
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindegy, köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. máj. 30. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!