Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől szakadhatott ki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől szakadhatott ki az óvszer mikor teszteltem a végén?

Figyelt kérdés
Tehát szex után mindig meg szoktam nézni az óvszert vízzel, hogy nem e van valami baja. Engedek bele vizet, majd kicsit lefogom a végét, hogy ne jöljön ki, majd ezután az elején és az oldalára szorítóm, hogy spriccel e. (lyukas e) Átnéztem 2X is az elejét végét oldalát, semmi baja, nem folyik, majd mondom még egyszer megnéztem az elejét akkor jól meg is szorítottam és egyszer csak kidurrant. Lehetett attól, hogy túlságosan összeszorítottam és attól durrant ki?
2015. máj. 7. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szex után ? akkor már késő ezen gondolkodni
2015. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen szex után ellenőriztem.

Mikor ellenőriztem és megszorítottam eléggé tehát már kb az ondó tasak is volt vagy 3-4 cm nagy, akkor nem spriccelt meg semmi. De a legvégén mikor újra megszorítottam akkor már eléggé erősen egyszer csak kiszakadt.

2015. máj. 7. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha megszorítod akkor annak még bírnia kellene , de szerintem ha a vékonyabb fajta akkor 3-4 cm nyúlás az jó
2015. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen
2015. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát szerintem lyuk az nem volt rajta mert mikor összeszorítottam akkor annak látszódnia (spriccelnie, folynia) kellet volna. Nem?

Attól lehetett hogy a végén nagyon erősen csináltam?

2015. máj. 7. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól persze,nem kell ennyire ráparázni! :D
2015. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha csak nem valami kezdő MacGyver a spermiumod, akkor nem jutott át, ne parázz
2015. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Okés köszi :) Mert néztem minden rendben volt. A víz se folyt ki belőle, nem spriccelt, csak mikor megszorítottam egyszer csak szétjött.

Meg gondolom akkor aktus közben kiszakadt volna már. Ha ez számít kicsit szűk volt még mikor be lett téve és kicsit nehezebben ment be, miután teljesen jól kitágult közben le lett ellenőrizve akkor se volt semmi, meg a végén se. Gondolom ha lyukas lett volna akkor már közben kiszakadt volna.

2015. máj. 7. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:

ez kb olyan h játszol a lufival

majd engedsz bele vizet és szorongatod és egyszer csak kidurran az állandó baszlatástól

2015. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!