Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szakadhatott ki az óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakadhatott ki az óvszer?

Figyelt kérdés
sziasztok a lényeg annyi hogy átlagos méretekkel rendelkezem minden ugy csináltunk ahogy le kell (teljesen merev péniszre) stb stb mégis kiszakadt az óvszer de nem akkor mikor érdemben szexeltünk hanem mikor kihúztam megadta magát.. mi lehetett a baj? talán kicsi volt? vagy rossz minőségű? kicsit bizalmamat vesztettem az óvszer iránt 17/F ja és normális válaszokat légyszíves:)
2013. márc. 13. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és masculan, máshonnan is hallottam hasonló esetet!
2013. márc. 13. 19:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi nálunk a durex szakadt ki szóval vannak ilyen úgymond hibás óvszerek, én ezért is szeretem hogy gyógyszert szedek abban jobban bízom. 19L
2013. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaja most kipróbáljuk a durexet ha azzal is lesz valami akkor szerintem váltunk gyógyszerre de bízom benne hogy nem mi csesztünk el valamit mert sok panasz volt már a masculanra...:)
2013. márc. 13. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:

én a dm- ben veszem a legolcsóbbat you&me asszem, előtte eros volt, de arculatváltás vagy mi volt, már lassan 3 éve ezzel nyomjuk és 100%!!!

Túl kicsi pedig nem lehet, mert az egyik haverom a fejére húzta (nem tom milyen márka volt, de sztem mindre igaz) és ha attól nem szakadt ki, akkor tőled sem fog!

2013. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és lehet hogy hibás volt? mert mindent ugy csináltunk ahogy kell .... elélveztem aztán kiveszem és akkor felszakadt lehet levételnél...(nem lett semmi azóta megjött neki) de mégis zavar a dolog mi van ha bent ment volna szét :(
2013. márc. 13. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
biztosan az óvszer volt a hibás,ne magadba keresd a hibát !! :)
2013. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden egyes óvszert szigorúan ellenőriznek, tehát "lyukas" állapotban nem hagyja el a gyárat.

Iszonyú sötét lehet az,aki a gyógyszert többre tartja.


Ha kilyukadt, akkor ügyetlen voltál, megesik. De ettől még nem a gumiban kell keresni a hibát.

2013. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!