Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti milyen gumit használtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gumit használtok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mi Durexet de hát eddig nem vált be hamar kiszárad vagy, hogy mondjam. Ti mit ajánlanátok ?

2013. márc. 9. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Durex elite, nekünk nincs vele probléma.

Rendesen nedvesedsz? Esetleg síkosítóval próbáltátok már?

2013. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is Durexet használunk de szerintem nem a gumival van a baj hanem azzal hogy te nem nedvesedsz be!
2013. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt gond a Durexszel. Használj síkosítót, ha nem vagy elég nedves.
2013. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam a lánynak kell nedvesedni :D de amúgy több helyről is hallottam már ezt
2013. márc. 9. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A kiszáradás miatt nem az óvszer a hibás...
2013. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azt hittem lány vagy, ne haragudj! :-)

De akkor úgy kérdezem hogy: rendesen nedvesedik a barátnőd? Csak mert lehet a szex közben kialakult hüvelyszárazság is az oka a problémátoknak..

2013. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Durex.
2013. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is a Durex Elitet használjuk! Szerintem sem a gumi a hibás, vegyetek síkosítót mi is szoktunk néha használni hozzá.

Egyébként vannak lányok akik ha épp nem a peteérés környékén vannak akkor szex közben kis idő múlva hüvelyszárazság lép fel.

19L

2013. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!