Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol találom csepelhez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botlik-gabor kérdése:

Hol találom csepelhez a legközelebbi óvszer autómatát? Illetve Budapesten hol vannak még óvszer autómaták?

Figyelt kérdés
jó lenne ha tudnék egy listát a pesti autómatákról mert sosem lehet tudni mikor kell. Persze egyszerűbb bemenni egy boltba és megvenni, de az nekem valahogy ciki, szégyenlős vagyok. Kérlek segítsetek az autómatákkal kapcsolatban.

2013. márc. 13. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb pláza wc-jében van
2013. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

illatszer boltban kiválasztod, fapofával kassza, fizet, örül.mindenki így csinálja. persze egyszerre vegyél többet, amiből arra következtetnek, hogy hű de kanos...egyébként nyas-gem...


mindenkinek coki...

2013. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1051 Erzsébet tér 4.
2013. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, a pénztárost aztán marhára hidegen hagyja, ki mit vásárol. Sosem értettem, mi ebben a ciki.

Igaz nem Bp-i vagyok, de én a tesco wcjében is szoktam látni.

2013. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ebben a ciki? K*rvára nem ciki... Amikor te meglátsz vkit hogy óvszert vesz, mit gondolsz? Nekem eszembe sem jut semmi, kb ennyi jut eszébe a pénztárosnak is...

Ugyanmár, gyerekek...

2013. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah előző vagyok, és nem emlékszem hogy láttam vna vhol ilyet
2013. márc. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!