Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha ennyire beindul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ennyire beindult miért nincs szex?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal volt hogy egy buliban csokoloztunk elvoltunk. Utána beszélgettünk fbon és volt néhány sikamlosabb szexuális beszélgetés de ö megmondta hogy nem olyan hogy összejár akárkivel meg ha jol tudom még csak egy sráccal szexelt.(szoval tényleg nem ilyen mindenkivel összefekszik) szoval találkoztunk nála megnéztünk egy filmet (azért nála taliztunk mert kis városban lakunk és ha már valaki ránéz a másikra egy a pletyka, meg ha beülünk valahova mindig odajon mindenki és nem lehet ismerkedni) ezeket mondta hogy ezért ne nyilvánosan.

Szóval csokoloztunk teljesen beindult ö is és én is de mikor odanyultam vna neki nem engedte meg mondta hogy nem. De akkor mégis miért merült bele ö is ennyire a csokba?


2015. máj. 28. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíván, de még nem áll készen rá. Várd ki! ;)
2015. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
b
2015. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szandra321 válasza:
Kíván és akarná is de nem áll készen vagy eléggé erkölcsös de ez már jó jel
2015. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!