Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk lányok! Inkább összebújná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Inkább összebújnátok a párotokkal vagy elmennétek bulizni a barátokkal?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg? Összebújnék a barátnőmmel (ha lenne), mert mostanság buliból kijárt, de szerelemből nem....

De egyébként mindkettőre szükség van.

2015. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy választani kell. Ha megbeszéltem a haverokkal, hogy megyek, akkor megyek, ha a csaj jönni akar akkor jön, ha nem nem. Ő is csinálhat programot nélkülem, nem vagyunk összenőve, és megbízunk egymásban. Ha ez nincs meg, és az egyik uralkodni akar a másik felett, és befolyásolja, hoyg maradjon otthon, az már régen rossz. Kisajátítás.
2015. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összebújnék vele ha épp menne TLC-n A Honey Booboo és miután fogat mosott és megmosta a lábát.Ha nem teljesítené,mennék bulizni a barátokkal és leszarnám,hogy csütörtök van.Aztán bíznék abban,hogy este mire hazajövök megtörtént mindaz amit kértem :-D
2015. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én minden esetben az elsőt választanám, nem vagyok oda a bulikért a páromat viszont nagyon szeretem. :)
2015. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érettségi szünet miatt sokat vagyok itthon, így most elmennék a barátokkal (nem discoba meg ilyen idióta bulihelyekre, mert nem szeretem őket), hanem bárhova máshova iszogatni és utána később összebújnék a barátommal, ha hazaértünk.
2015. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!