Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? 'szexkapcsolat'?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? 'szexkapcsolat'? Külföldivel? Ismerőssel, idegennel?

Figyelt kérdés

Lányok szexkapcsolátnál?Kit részesítesz előnyben?Külföldit,ismerőst,vagy idegent?

Tapasztalatok?előny,hátrány?

kor



2015. máj. 27. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldit semmiképp, nem akarok Aids-et. Ismerőst sem, mert utána nem akarnék találkozni vele többet. Leginkább egy idegen magyar srácot.
2015. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyenem (nem is tervezem)

DE! Biztos csak nagyon megbízható ismerőst választanék (olyanom pedig nincs)

19

2015. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó ha nem tudok róla sokat csak annyit, hogy nem fog bántani és figyel rám. Ha nem tudok róla kb semit az nagyon izgalmas tud lenni :)
2015. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. es vagyok, édesek vagytok, de nem kérek több privátot. Aki meg még nem "halott ijen" hülyeséget, hogy Magyarországon nincs AIDS, annak először is ajánlom a Helyesírási kézikönyvet. Másodszor pedig a statisztikákat. Mondjuk Afrikában vannak olyan országok, ahol a lakosság 80 %-a AIDS-es. De én éltem külföldön, és sok helyen felelőtlenül óvszer nélkül élik a nagyvilági életet, azért itthon szerintem ez nem jellemző. Eddig még minden magyar fiúnál volt óvszer, akivel ilyen kapcsolatba keveredtem.
2015. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbízható ismerős, akiről tudom, hogy nem tölt minden éjszakát mással.

Éppen ilyesmi kapcsolatom van, nem kimondottan csak szex, mert néha vannak más programok is és számíthatunk egymásra. Egyikünk életébe sem fér bele semmi komoly, mindketten sokat utazunk.

csak előnyét látom, nem tartozol magyarázattal, oda mész, ahova akarsz, azt csinálsz, amit akarsz. Nem szólnak bele az életedbe, nincsenek unalmas tévézések, mindennapi problémák. Amikor hiányzik az ellenkező nemű társaság, akkor felhívom, ha érdekes program ígérkezik felhívom, ha olyan esemény van, amire nem szokás egyedül menni felhívom, ha valami gond van felhívom és fordítva. Viszont ha éppen nincs semmi, akkor mindenki éli az életét és nem foglalkozuk egymással.

2015. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!