Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kezdeményezett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap este filmet néztünk összebújva. Cirógatta a karom, az én kezem pedig a nadrágja zsebében volt. Ott simogattam, cirógattam, elég közel a férfiasságához. Rövid idő múlva láttam, hogy eléggé dudorodik a nadrágja ott, ennek ellenére mégsem kezdeményezett. Lehet már nem vágyik rám és nem kíván talán?

2015. máj. 26. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így lenne, nem dudorodott volna a nadrágja ;)
2015. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Interferencia ***** válasza:
25%
Tehát nem is dugtatok, bár mindketten akartatok volna?
2015. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érzed,hogy dudorodik és te kívánod,akkor ne várj arra,hogy mindig ő kezdeményezzen. Lehet arra vár,hogy néha te is lépj. Ettől még nem szeret téged kevésbé.
2015. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De te mit értesz kezdeményezés alatt? Az, hogy te elkezdted őt ott simogatni, már kezdeményezésnek számít... Amúgy meg lehet, hogy pont azt várta, hogy folytasd, vagy ennél tovább menj... Nem csak abból lehet szex, ha a pasi letámad.
2015. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!