Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elmondanátok a barátotoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdtünk volna járni, volt egy egyéjszakás kalandom. Ő csak arról tud, hogy egy fiúval voltam együtt előtte (az exemmel akivel majd két évig jártam - amúgy mással nem is voltam együtt, tehát vele együtt összesen 3 sráccal)

Szerintem ezt már felesleges bolygatni, nem érzek késztetést rá hogy tudassam vele, de mégis van ez az őszinteség dolog,ami a jelen életünkre abszolút jellemző de a múlttal kapcsolatban szerintem neki és nekem is vannak dolgaink amiket nem kötöttünk egymás orrára. Ti mit tennétek? Ha a barátnőtök/barátotok elmondaná hogy volt egyéjszakása hogy reagálnátok?


20/L


2015. máj. 24. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell róla tudnia
2015. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

ne mond el, minek??


nem érdekelne mi volt

a jelen és a jövő érdekel(t) mindig

2015. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekelne. Mit számít, hogy volt egy egyéjszakás kalandja?
2015. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát max ha így nyíltan rákérdez, hogy volt-e egyéjszakásod, akkor elmondhatod. de amúgy nem kell.
2015. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 1 év kapcsolat alatt mindent elmondtam neki a múltamról. Habár abba nem volt egyéjszakás, de azt is elmondtam volna.
2015. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozok a négyeshez, csak ha rákérdezne.

Azzal meg nem hazudtál neki, hogy előtte egy pasival voltál EGYÜTT, mert az egy éjszakás nem volt pasinak számít.

Akkor neki még ő hozzád nem volt semmi köze. Akkor miért is kéne neki elmondani? Ugyanúgy neki is vannak dolgok, miket nem mond el neked, ahogy említetted is, csak azért mert te elmondasz neki egy ilyet ne várj olyat, hogy majd ő is beszámol róla. Ha neki is voltak egy éjszakás kalandjai kíváncsi lennél rájuk? Főleg ha el is meséli? "Hű jó csaj volt, nem hagyhattam ki" stb. :D Mert tudod férfi létére sértené a csőrét a meséd.

2015. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem marad az én titkom a dolog. Igaziból ha én nem mondom soha nem fog kiderülni, mert külföldi volt a fiú.
2015. máj. 24. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha rákérdezne, akkor igen.

Ha elmondaná a barátnőm, akkor meglepődnék, de nem változtatna semmin,mivel már szeretném. Viszont ha azelőtt mondta volna el, hogy összejöttünk, valószínűleg érdekesen néztem volna, mert én nem vagyok az egy éjszakás ösztönökből keletkezett kalandok híve, ennek alapján nem is keresem az olyan embereket.

2015. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ne már, én nem is értem ezt a hozzáállást. Volt egyéjszakás kalandod...so what? Majdnem midnenkinek volt. Ha a barátnőm elém állna ezzel, hogy volt ilyenje, csak néznék furán, hogy oké, és akkor most mi van? Nekem is volt. Jól esett? Akkor egészségedre.
2015. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt több egyéjszakásom, nem tud róluk, lényegtelenek. Az exeimről se nagyon. Nem fontos az egymáshoz való kapcsolatunk szempontjából.

Ha valamikor szóbakerül, mondhatod nyugodtan, de feleslrges külön felhozni szerintem.

2015. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!