Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért voltam olyan szűk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért voltam olyan szűk?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal eljutottunk oda, hogy megismerjük egymás testét kicsit közelebbről. Izgultam, mert nekem ez lett volna az első alkalom, de annyira összeszűkültem, hogy nem tudtuk összehozni. A barátom nem szeretett volna fájdalmat okozni nekem. Nem értem miért szűkültem össze, amikor nagyon szerettem volna már vele lenni úgy is. Igaz izgultam, de akartam is a dolgot. Miért történt ez? Már 22 éves vagyok, ez ilyen korban is normális?

2015. máj. 24. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Következőre már jobb lesz. Szerintem csak nagyon izgultál
2015. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy stresszeltél?

Előtte tampont tudtál használni? Ujjazás?

2015. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam tampont használni...igen volt ujjazás, próbáltam ellazulni is és úgy éreztem sikerült, de mégis összezárultam
2015. máj. 24. 11:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az se tett jót, hogy egyszer megzavartak minket...igaz akkor még nagyon az elején voltunk a dolognak, de akkor is ciki volt
2015. máj. 24. 11:16
 5/6 RRR ***** válasza:
100%

meg is válaszoltad a kérdésed

legközelebb úgy szeretkezzetek,hogy ne kelljen azon izgulni ki töri rátok az ajtót közben

2015. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Semmi köze az életkornak ahhoz, hogy mennyire vagy szűk.


Sokkal inkább 3 dologtól függ

- anatómia

- mennyire vagy felizgulva

- mennyi szexuális életet élsz (gyk, egy szűz lány jellemzően akkor is szűk ha 30 éves, és egy folyamatos nemi életet élő lány 16 évesen is ki lehet tágulva)


Ebből az elsővel nem tudsz mit kezdeni, a másik kettő viszont csak rajtad és a barátodon múlik, türelem, sok gyakorlás, és nem kell mindjárt elsőre a lompost berakni, eleinte elég lesz 1-2 ujja is (akár heteken át)...

2015. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!