Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz lánnyal voltam, de...

Ha szűz lánnyal voltam, de túl szűk volt, ezen lehet valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
2 ujjal ujjaztam nagyon sokáig, nyaltam is de hiába. Iszonyat szűk, pedig én se vagyok egy nagy durung
2014. febr. 21. 02:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%

összeszorította direkt mikor a farkalás következett,mert bizalmatlan.

legközelebb piáztasd egy kicsit előtte,közben.

2014. febr. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az megvolt. Elég nedves is volt, de iszonyatosan szűk.
2014. febr. 21. 03:11
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
de itt most nem a nedvesség a lényeg ha nem az hogy feszült volt a csaj legközelebb igyatok valami alkoholtartalmu italt hogy oldd a gátlásait hogy ellazuljon ha nem lazul el akármennyire felizgathatod nem fog tágulni mert rá parázik a dologra
2014. febr. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Most komoly h a piaban latjatok a megoldast?! Jesszus....bocsanat de ez szanalmas
2014. febr. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Annyira igazából nem tűnt feszültnek. Fogalmam sincs h lehetne megoldani.
2014. febr. 21. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
hát a 10 évesek még ilyenek szokj hozzá :D
2014. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

első vagyok,akkor átfogalmazom,hogy a mínuszoló gyengeelméjűek is megértsék.

piáztatás=nagyobb hangsúly a hangulatkeltésen.

intim helyzetben állj meg néha,dumálj vele egy kicsit,hogy old az izgalmát,dicsérd a cicijét,adj nekik külön nevet én macska neveket szoktam,ezen elrötyögnek egy kicsit és megint oldódik.

ujjazás közben rakd közel a gyíkod a nunijához és úgy ujjazd,aztán ha érzed,hogy sóhajtgat,vagy lazább,akkor benyomod és bent tartod nem mozogsz,beszélhetsz vele egy kicsit ilyenkor megint,vagy mondod neki-oda nézz miki egér van a tévében haha.

terelsz és észre sem veszi már dugod,mert folyamatosan lefoglalod az agyát nem hagyod gondolkodni és elemezni a helyzetet.

2014. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom h ki pontozott le teged de en ezert a cicaneves...miki egeres reszletezesert pozitiv ertekelest adtam neked :-D
2014. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Adnál még pár tippet :)
2014. febr. 21. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

mégtöbbet?:)

a bal melle legyen mirci,a jobb melle meg cirmi:)))

kérd ki a véleményét,hogy melyik név tetszik neki jobban a cirmi,vagy a cilike,de biztosítsd róla,hogy egy ilyen szép mellhez szerinted a cirmi illik.

aztán következő alkalommal,vagy mások előtt kezdj el beszélni a macskákról és kérdezd meg nevetve tőle,hogy hogy vannak a cicusok?:)

kis közös intim titkok amiket más nem fog érteni,de köztetek erősíti a kötődést haha.

2014. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!