Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem elégit ki a párom. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elégit ki a párom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom lassan 30 éves és majdnem 4 éve együtt vagyunk, úgy érzem a szex terén kb semmit sem kapok tőle, inkább róla szól az egész...

Orálisan szökőévente egyszer elégít ki, de akkor is szolni kell neki, ő meg mindennap megkapja tőlem.

Puszik, csók, előjáték nagyon minimális és végig olyan érzésem van, hogy csak túl akar esni rajta.

Egyébként is keveset csókolozunk.

A szex maga jó, csak az is túl rövid.

Ha nekem van valami extra kívánságom ilyen téren, abból általában nem lesz semmi. Ha neki van valami azt meg megkapja.


Az az érzésem, hogy totálisan levagyok szarva ilyen téren. A kapcsolatunk elején azért jobb volt.


Szeretem a páromat de most komolyan így kellene leélnem az életemet? Olyan szomorú és csalódott vagyok ha erre gondolok.


-Orgazmusom kb ilyen "Na kapjon az asszony is valamit gyorsan" alapon van, mintha csak leakarná tudni az egészet.


-Igen, beszéltem már vele erről de nem sok érdemi eredménye volt. Max 1-2 együttlétnél jobban odafigyelt, kipróbáltunk valami újat stb. Ezeket élveztem nagyon de utána minden ment a régi kerékvágásba.



L/22


2015. máj. 23. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen pasikat,az lep meg igazán,hogy más téren meg normális mert ebben így nincs logika.

Szerintem aki az ágyban bunkó az az életben is az,mert ebből a fickóból a szándék is hiányzik és ez nagyon gáz.

Pedig nincs is jobb annál a résznél amit ő átugrik.

2015. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd abba Te is a kényeztetést
2015. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Cseréld le rám! Majd én kielégítelek. 24 éves vagyok, nem vagyok kiégve.
2015. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kicsi fasszal nem is lehet.
2015. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!