Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 ujjnyira nyitott vagyok....

NNNándi kérdése:

4 ujjnyira nyitott vagyok. Mit okozhat ha a párom kézzel ki elégit? FONTOS!

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyik héten vagy az nem mindegy!
2010. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
31.-dikben. holnap kell bemenyek kórházba.
2010. jún. 6. 11:39
 3/13 anonim ***** válasza:
En a helyedben nyugton maradnek, az orgazmus mehosszehuzodasokat okoz, megindulhat, 31 het meg nem az idealis a szuleshez, de szerintem ezt te is tudod.
2010. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hát az hogy lehet hogy 4 ujjnyira vagy nyitva és otthon vagy, nem a kórházban fekszel??? az 8cm-t jelent, 10 cm-nél szülés.

én szültem már 2 gyereket, de ilyet nem hallottam hogy valaki 4 ujjnyinál még otthon van és netezik....

én 1 ujjnyira kinyíltam a második babánkkal és voltam 2 napot kórházban szülésvisszatartáson, magnéziumot kaptam vénásan, pihenni kellet meg ilyenek.

én nem értem...de mindenesetre ne elégítsen ki sehogy ilyenkor, mert az orgazmus méhösszehúzódásokat kelt...

2010. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Azonkívül a fertőzésveszély is ott van. Szerintem se csináljatok semmit, ha nem akarsz idő előtt szülni. Ha a 31. héten szülsz, ugyan van esélye a babának életben maradni, de szinte biztos, hogy nem lesz egészséges.
2010. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4 ujjnyira???

Nem írtad ezt el?

2010. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj, hogy most offolok, de hogy jut eszedbe most ilyesmit csinálni, mikor szerintem te is tudod, hogy veszélyes? Ha megszülöd most a babád, hogy fogod magadnak megbocsájtani, ha valami baja lesz, és benne lesz a pakliban, hogy a te hibád, mert a méhösszehúzódásokkal indult be, amit az orgazmusod okozott?

Még egy pár hétig tartóztassátok vissza magatokat szerintem is. Szerintem be kellene menned a kórházba, nem normális az az orvos, amelyik hagyja, hogy ilyen állapotban otthon legyél.

2010. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
holnap megyek kórházba.
2010. jún. 6. 12:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Doki állapította meg ezt,hogy 4 ujjnyira nyitva vagy? Hogyhogy hazaengedett így?
2010. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 ujjnyinál már haza sem engednek már a 38.héten sem, nem hogy a 31.en az már a tolófájások előtti állapot...
2010. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!