Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek még lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet?

Figyelt kérdés

4 hónapja áltt be a menzeszem 29 napra.

Általában előtte 6-7 nappal megérzem. Mindjárt megjön érzés, mellfeszülés stb.


Ma vagyok a 24. Napon. A véleményetekre vagyok kíváncsi.

Ma este együtt lennék a barátommal. Megjöhet közben, hamarabb a 29. Napnál a szextől? Vagy van valami hatással rá? Köszönöm.



2015. máj. 22. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Most is érzem, hogy fáj a mellem, és feszül az alhasam.
2015. máj. 22. 16:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Kétlem.

De ha nagyon parázol, hogy előbb megjön, van egy urban legend mi szerint, ha citromot eszel nyersen, akkor az eltolja valamennyivel későbbre.

2015. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a citromos hulyeseg.semmi sem.hozza meg hamarabb es semmi sem keslelteti.inkabb szolj a parodnak h lehet kozbe tortenhet valami..
2015. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindkét választ.
2015. máj. 22. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
a baratnom ha par nappal a mestruacio elott van, es szeretkezunk akkor meg szoktam neki hozni. Nem tudom miert de mikor erzi h lassan jon akkor szex utan jon meg :D
2015. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a citromos nem hülyeség, nekem eddig mindig bevált.. citromos víz
2015. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el szakorvoshoz :) kerdezd meg h mennyi valosag alapja van a citromnak...elarulom SEMENNYI :)

Nem gondolod h a citrom hatassal van a hormonredszeredre,a meg nyalkahartyajara?! Ez egy hulye babona

2015. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én nemtudom.

Nem volt semmi, még mindig nem jőtt meg, szóval:-)

2015. máj. 24. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!