Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől állhat le? Nem tart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől állhat le? Nem tart vonzónak már? Esetleg nem szeret? Vagy valami zavarja? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
a párommal 8 éve vagyunk együtt.viszont egyre gyakoribb h szinte könyörögni kell egy aktusért.nagyon tehetséges ha fogalmazhatok így szóval ha belemegy akkor nem hagy cserben.de a mennyiség elég kevés-jó ha havi 3at kitudok belőle csikarni.de elég gyakran előfordul h ha eljutunk az aktusig egyszerűen lekókad.tehetek bármit a bulinak vége.178 magas,szőke 27 éves 62kg-s lány vagyok.egy kilót nem hiztam mióta együtt vagyunk,nem is vagyok lepukkanva.mi lehet a baj?
2015. máj. 21. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl monoton az életetek? Szórakozni el szoktatok járni, táncolni vagy bármi? Változtatni kell a körülményeken, hogy újra "észrevegyen" úgymond. Lehet csak be van punnyadva, de a helyzet semmiképp sem jó ezzel a havi 3-mal.

De egyébként nem kérdezted még meg tőle egyszer sem, hogy mi a gond??

2015. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem járunk el sehova mert ő fáradt.én meg unom h a kutyát kivisszük a mezőre szaladgálni mi meg baktatunk utána.egy darabig azt mondogatta h fáradt,aztán h a stressz,de már nem tud mit mondani.ha egész nap itthon van és nem csinál semmit erre akkor is fáradt.
2015. máj. 21. 17:47
 3/5 kovpet ***** válasza:

Fáradt. Most írod.

Sokat melózik? Vagy valami betegsége van? Vagy vitaminhiány? Egysíkú táplálkozás?

Valami oka csak van ennek, ha egyébként a munkája nem indokolja. Sportol eleget?

2015. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem valami sportos alkat, elég szálkás de van izomzata is .elég sokat dolgozik de én 3 műszak mellett is vállalnám a dolgot de neki kifogás az ha éjszakás vagyok vagy ha délutános.ami azt jelenti h van olyan hónap amiben csak 1 hétig "alkalmas" neki.akkor is fáradt mikor itthon van és nem kell csinálnia semmit?
2015. máj. 21. 20:12
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet h aszexuális lett???
2015. máj. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!